Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek milyen az egy éjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen az egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés

Sose volt nekem, de érdekel milyen.

Fel tudtok teljesen oldódni? Nem érezitek utana rosszul magatokat? Élvezitek?


Nekem ez az egész furcsa, nekem a kapcsolat elején az első pár szex is olyan idegen. Nem tudja se ő se én mit szeret a másik



2017. szept. 10. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mint mikor valakit összetaknyolnak gyorsan. Beleürítenek és slussz...
2017. szept. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

Tényleg azt hiszed, minden nő olyan gyökér, hogy hagyja, hogy minden előzmény nélkül szárazon bevágják a fa$zt, és még bele is engedjék a cuccot?

Am ha neked erről szól a szex, az igencsak alulfejlett kultúrára vall...

2017. szept. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
#12 Én nem hiszek semmit, de aki egy éjszakára hagyja magát összemoslékolni, az számomra egy szar, nem nő! A férfi úgyszintén egy fostúró bogár. Persze ettől még lehet neked az ilyen álmaid nője, aki miatt telesírod a párnád éjjelente. Számomra egy kutyaütő szar az egész. Rosszabb a hívatásos ku-rvától, mert az pénzért fogad magába jöttmenteket....
2017. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 Ilyen az élet...van aki a retyón vagy egy lepukkant panzióban telerakja a tarisznyáját a hölgynek, aztán az ilyen bumburnyákkal mint te is vagy eljátssza az udvarlásos, virágozós, vacsorázós frázist, és a végzet asszonyát, meg a szende szüzet...
2017. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bocs, nő vagyok, és ha ilyenbe keveredtem, nyilván úgy alakítottam, hogy nekem is jó legyen, én is élvezzem. És nem, egy se ment el bennem.

De régi dolgok ezek, már nem történnek ilyesmik, nincs rá igényem, komoly kapcsolatban élek.

#12 voltam.

2017. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 46%-os válaszoló nyilván szerény, beszűkült értelmi képességekkel van megáldva, ha ez alapján ítél meg embereket. Nem érdemes vele foglalkozni, valószínűleg az sem véletlen, hogy így le van pontozva :D
2017. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!