Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kimondottan kövér nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kimondottan kövér nők vonzanak?!

Figyelt kérdés

Bizonyos alkatnál vékonyabbak nem is igazán izgatnak.

Hol lehet telt lányokkal ismerkedni? Élőben jóval nehezebb, mert kisebb az önbizalmuk, el sem nagyon járnak helyekre.



2017. szept. 13. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

jól sejtem, hogy te csak dugni akarsz?

ne rúgj bele azokba akik amúgy is a padlón vannak...ők nem csak szexre vágynak, többre, aki meg szexre annak meg van az önbizalma, hogy erre partnert találjon

2017. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
1. Hagyjad már azt az álszent hülyeséged. Mindenki dugni akar. Vagy rövidebb ideig vagy hosszabb ideid. Ezért még áldozatra is képesek az emberek.
2017. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
szex kategóriába persze hogy dugni akar. :D mi a gond ezzel? Szerintetek a kövér nők nem akarnak csak dugi. Én vékony szilikonos nő vagyok és én is jelenleg csak szexet akarok. Ennyit erről. Rengeteg elhízott nő van, bárhol le lehet szólítani őket.
2017. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"kedves" első paraszt.

Nem, rosszul sejted :) ISMERKEDNI szeretnék, ha nem sikerült értelmezni.

2017. szept. 13. 13:56
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Mármint téged? Mittomén. Engem? Nem engem kifejezetten taszítanak
2017. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
oké te paraszt :)
2017. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn vannak különböző szűrők, amivel be tudod állítani a súlyt és a magasságot tól ig. Egy 165 cm-es 100 kg-os lány biztosan nem lesz vékony.
2017. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Csak nézz körül, elég sok a túlsúlyos csaj, sajnos...
2017. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Ember! Te beteg vagy! És oltári nagy lúzer, ha kövér nőkkel sem megy az ismerkedés!
2017. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Ti kedvesek vagytok, mondhatom!

pont ma szörnyedtem el, hány kiló vagyok...

De mégis van egy, állandó személy aki mellettem van. ... A súly nem minden, ahogy az sem mekkora a pénisze a férfinek...

2017. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!