Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már kimondottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már kimondottan nagyon csúnya, kövér pasitok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki egy kicsit sem vonz külsőre, azzal nem járnék.
2014. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem.
2014. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. A mostani barátom elég macis ugyan, de nem csúnya.
2014. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Most mit vársz? hogy igen, vagyis neked is van esélyed?


Egyébként volt. igazán kövér nem, csak olyan nagyobb darab. De nagyon csúnya arcú igen, bár ő egészen vékony volt, már-már sovány. De őt előtte is ismertem, így fogott meg. És soha nem foglakozott a külsejével, abszolút nem tűnt komplexusosnak... De azt elismerem, hogyha buliban jönne oda hozzám egy ilyen ember, vagy az utcán szólítana le, akkor hát... azt hiszem kedvesen mosolyogva lelépnék, vagy leráznám...

2014. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kövér pasim volt,de nem volt csúnya!És Isteni volt vele a szex!Sokkal jobbak az ágyban mint a soványak!
2014. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom nem csúnya. Nekem nem. Más meg nem érdekel mit mond. Egyébként meg úgy érzem, megfogtam az isten lábát vele! :)

Először tartottam attól, hogy kicsit mackósabb alkat, nem kövér, de van rajta egy kis felesleg (egyébként rajtam is). De gondoltam csak emiatt nem szabad visszautasítani. És imádom. Esküszöm megszerettem a pociját is. Bár a kedvemért elkezdett edzeni, úgyhogy izmosodik kicsit, meg feszesebb lett. :)

2014. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt csúnya barátom, és most van egy duci vőlegényem aki nem csúnya, de a 105 kilót nyomja. Viszont imádom :D
2014. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!