Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kimondottan kövér nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kimondottan kövér nők vonzanak?!

Figyelt kérdés

Bizonyos alkatnál vékonyabbak nem is igazán izgatnak.

Hol lehet telt lányokkal ismerkedni? Élőben jóval nehezebb, mert kisebb az önbizalmuk, el sem nagyon járnak helyekre.



2017. szept. 13. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

#11

Nem a súly a lényeg, hanem az alak. (Egyébként te tömeget akartál írni, a súly az teljesen más, de ebbe ne menjünk bele).

Senkit se érdekel, hogy hány kg vagy, ha vonzó az alakod, tőlem lehetsz 3 kiló vagy 24561 tonna, ha jól nézel ki.

Csak hát a tömeg és az alak korrelál egymással, a nagyobb testtömegű nők többsége nem formás, hanem fodrokban lóg róla a háj mindenfelé, és ez a baj.

Ez meg hülye duma, hogy a súly nem minden, ezzel csak a dagadtak mentegetik magukat, igenis a külső az egyik legfontosabb tényező a vonzalomban, mivel az ingerek 90%-a a látás útján jut el az agyunkba.

Szóval ha vonzó akar lenni valaki, akkor fogyjon le/formálja a testét, ha meg ehhez lusta, akkor törődjön bele, hogy ronda.

2017. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Rendben. :)

Persze értem miről van szó, viszont vannak esetek, amikor az ember nem tud mit tenni (nem magamra célzok, az én esetem önhiba, én teszek is ellene éppen mától kezdve).

2017. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Tényleg van egy rakás ismerkedő oldal ahol kifejezetten duci, vagy akár extra-duci lányokkal chatelhetsz. És ha egy hullámhosszon vagytok beszélgetésben és még erre a típusra is buksz akkor minden sínen van. És ezt nem azért írom mert én dagadt vagyok (Nagyon megalázó és sértő szó) hanem mert ez a vékony lányokkal ugyanígy van. Csak ők egy kicsit el vannak szállva maguktól. Hogy miért? Nem tom. De a weboldalakat ajánlom elsőként. Ismerkedj velük. Rá fogsz jönni, mennyivel kedvesebbek, és hálásabbak ha valaki kedvesen fordul hozzájuk.
2017. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy vele egyedül, legtöbb barátnőm telt volt. Ezért tapasztalatból mondom, hogy van amelyiknek van önbizalma és eljárnak bulizni.
2017. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Létezik telt lányoknak és kedvelőiknek társkereső.

De az inkább szexpartner kereső. Én még ott nem találtam senkit, aki valóban szeretné a kövér nőket. Az ott regisztrált hapsik nagy százaléka agyában a kövér egyenlő azzal, hogy valakin van 6 kiló súlyfelesleg. Ha szembesülnek +20/30 kilóval, máris elnémulnak....

2017. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!