Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből látszik, ha két ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik, ha két ember lefeküdt egymással? Vannak nyomai? Azt hiszem a nővérem és a barátom lefeküdtek egymással.

Figyelt kérdés
Hétvégén dolgoztam és mikor hazaértem furcsán néztek egymásra. Mostanában máshogy beszélnek egymással. Hárman béreljük a lakást, ha dolgozni megyek egész nap együtt vannak. Túlgondolom a dolgot? Nem fogok csak úgy rákérdezni és már lassan undorodom tőlük. Mit csináljak?

#megcsalás #Szex jelei
2017. szept. 14. 22:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%

nézd meg a függönyt, hátha abba törölte a farkát! :)

amúgy a rákérdezéssel lehet kideríteni, mint előttem mondták, esetleg egy rejtett kamera beszerelése lehet még jó ötlet a későbbiekre

2017. szept. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Számold meg az óvszereket. Vagy pontosan (patikamérleg) mérd meg a síkosító súlyát. Ha eltérés van; megalapozott a gyanú. A mérést körültekintően végezd, hogy reprodukálható legyen.
2017. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Szeretlj fel kamerákat.
2017. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
Te ismered őket. Minden emberi kapcsolat alapja a feltétel nélküli bizalom(nem csak a férfi-nő viszonynál). Ha ezt feltételezed a nővéredről, akkor az már régen rossz, mert nem bízol benne. A barátodban úgyszintén. Elképzelhető, hogy te szenvedsz üldözési mániában. Ha meg képesek lennének erre az aljasságra, ezt inkább nem kommentálom. Neked kell ismerned őket, hogy milyenek. Ezt dögidegenek itt nem fogják megfejteni...
2017. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Rejtett kamera vagy hangrögzítő eszköz, esetleg telefon, de az óvszerszámolós-síkosítómérős ötlet is nagyon jó :)
2017. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nagy patkányság lenne, ha megtennék. Ilyen tesó mellett nem is kéne ellenség. Szerintem diktafont, telefont, vagy rejtett kamerát uzemelj be!
2017. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%

Beszélj a fiúval kettesben, ahol senki sem zavar,messze az otthonodtól és a nővéredtől.

Sétálgattok kézenfogva.

Beszélnünk kell (itt figyeld mutat e érdeklődést)

Elmondta. Tudok róla. (visszakérdez?)

Döntsd el ki akarsz. (Csak egy csók volt)

Egy teszt volt, a hűségedet tettük próbára. (Nem élveztem a szexet vele téged szeretlek)



Mindegyikkel külön beszélj.


Ismerek egy fiút, aki lefeküdt a párja nővérével. (A mosoly intő jel, figyeld az arcát lehet egy apró lesz.)

Szerinted miért feküdt le a nővérével? (Itt fontos dolgokat mond. A kezére figyelj. Hozzád ér? Már nem ér hozzád? Olyanokat mond:hibázott. Akkor megtette. Olyat mond, ahol szidja a fiút: ilyen mocskot eltaposnék! Ha érzed az indulatot, nem biztos, hogy kufrantottak)


Szerinted, ha a fiú csak csókolózott a nővérrel (itt elmondhatja a hapsid, hogy: Az sem helyes! Vagy:Megeshet. )

Szóval tudod.


Arra célzol, hogy a én és a nővéred?

(Bukta)

Arra célzol, hogy én és a nővéreddel szexeltünk?

(Talán,csak csók)


Arra célzol xy vele?

(Nem mondja ki a nevét, bukta)


A nővéremmel megállapodtunk. Emlékszel, amikor elmentem dolgozni xy nap?

(Nem emlékszem! Bukta.)

(Igen, csodás éjszaka volt, kár hogy melóztál egy két lány felállást kipróbáltam volna)

Szóval lefeküdtetek?

(Nem!)


A nyílt szembesítés előtt ezek fontosak.

Behívod őket.

A padihoz - Tem egbadztad a nővérem, és azt mondta kicsi afarkad!

(Figyeld a reakciókat. A pasif arka totemállatka. - Szóval kicsi? Az este nem azt mondtad. Tény: ha af arkát megfogja védelmezni, és azalatt megfeledkezik magáról s infókkal szolgál.

2017. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, mondasz egy két jót, de neked is elcseszett életed lehet...
2017. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi történt?
2018. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
mi lett a” dologbol?
2018. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!