Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-25 év közötti csajok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti csajok! Nektek bejön, ha egy pasi bunkó veletek?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy értem, hogy állandóan, hnem néha-néha, úgy, hogy tudja, hol a határ.

A barátnőm most lesz 30 és azért szeretett belém, mert kicsit flegma, kicsit bunkó és lerázó voltam vele, mielőtt összejöttünk. Amióta összejöttünk, kedves, aranyos vagyok vele és elmondása szerint ez egy kicsit zavarja. Nektek tényleg bejön, ha a pasitok kicsit flegma, bunkó?

21/F



2017. szept. 16. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha hüle picának, koszos ribinek neveznek a férfiak!
2017. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Gyűlölöm a taplo pasikat.

23 N

2017. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom: az én munkelehyelem elég sok fiatal, bunkó, kötekedős srác van (haverjaim amúgy, mindenféle országból.) Azokat kedvelik legjobban a csajok (nemzetiségtől függetlenül), akik szemtelenek. És itt ne arra gondolj, hogy bunkóznak a csajokkal, ler1bancozzák őket meg ilyenek, mert az inkább taplóság. Hanem pl veszi át a csaj a cipőt, a srác meg kiüti a kezéből, meg még picit odébb is rugja. Vagy megdobálják a csajokat kajával (ez egy élelmiszergyár). Vagy tol a csaj egy adag ládát, a srác meg kicsit odébb rugja neki. És ezeket a szitukat ne úgy képzeld el, hogy durvák, meg bunkók, hanem szemtelenek, de ugyan-akkor viccesk is. Mindig minden csajnak bejön ez a viselkedés és nevetnek/mosolyognak rajta. Szóval szerintem sok srác ezt nem érti meg, hogy rengeteg a különbség a tapló parasztság, és a játékos szemtelenség között. 28F
2017. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, én sem arra gondoltam, hogy bunkó tapló paraszt módjára kell velük bánni, meg, hogy lek*rvázni, stb... szemtelen módra gondoltam. Ami nem sértő, határokon belül maradni.
2017. szept. 16. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, azt mindenki szereti, ha valakivel lehet pimaszkodni, de nyilván poénosan, nem ténylegesen sértően. Csak egyes pasik ezt kicsit félreértelmezik és eljátsszák a taplót, vagy ténylegesen azok, de ez a típus viszont kicsit sem jön be.

21N

2017. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Volt olyan, hogy egy csaj hajtott ki a parkolóból, 4en ültek a kocsiban. Hülye haverom meg a kocsi elé állt, és direkt elkezdett előtte baromi lassan sétálni, hogy ne tudjon kihajtani. A csaj először csak vigyorgott rajta, aztán kiugrott a kocsiból, elkezdte üvöltebi haverom nevét, haverom elszaladt,a csaj meg rohant utána és megkergette. Ami érdekes, hogy a csaj amúgy röhögve széllt vissza a kocsiba. Haverom enm volt bunkó, nem sértette meg semmivel, csak szemtelenül kötekedett vele. Ezt szeretik a nők. Viszont az tényleg nem jön be nekik ha egy kedves, jól nevelt jókisfiú vagy. Nem tudom ezt jobban elmagyarázni, van ez a bizonyos szemtelen, csíntalan, köteledős viselkedés, amit szeretnek a nők, és azok a srác akiknek ez ösztönösen jön belülről, sikeresebbek is, mint azok akik bunkó tapló parasztok, vagy eminens jólnevelt kisfiúk.
2017. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szoktam vele szemtelenkedni. Mondta, hogy anno azért kezdett el szedni fogamzásgátlót, mert abban vannak olyan hormonok, amitől megnőhetnek a mellei. (már abba hagyta a szedését). Erre félig mosolyogva, félig komolyan annyit mondtam, hogy "látom, nem jött be". Erre elkezdett ütögetni és nevetve mondta, hogy "uuutááálllllaaaakk!!!" Aztán megöleltem és adtam neki egy puszit. Szóval azért én sem vagyok az a jó kisfiú, tudok szemtelen lenni :)
2017. szept. 16. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy tahó, az még csak fél siker. Azért viszont bomlanak a nők, ha a hagymás babtól amit előző nap ettél, elengedsz egy masszív férfias fingot az arca előtt, és visszakézből meg egy hatalmas pofont lecsavarsz neki sármosan...
2017. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Én jobban szeretem, ha illedelmesek. :) Teljesen elalélok, ha hölgynek hívnak, vagy éppen előreengednek.
2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nők többsége azt mondja, hogy egy normális, kedves srácot szeretne aki tud érzékeny is lenn is stb. Ezzel szemben a valóság, hogy az olyan nőknél is akik ezt mondják akkor értem el a leggyorsabban sikert, ha pofátlanul nyomulós voltam és csipkelődős. A kedves kivárós taktika ritkán ért révbe, a magabiztos nyomulással előbb eltudsz érni bármit. A férfias dominancia, némi flegmaság, lázadás kimutatása bejön a nők többségének de itt is el kell találni a megfelelő szintet. 27/F
2017. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!