Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet szűzen Kriston-féle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szűzen Kriston-féle intim tornára járni?

Figyelt kérdés

Semmi panaszom sincs, egyáltalán,sőt,így szűzen sok gondom nem is lehet,de arra gondoltam,hogy elmegyek egy Kriston intim torna tanfolyamra,ahol elsajátíthatom a speciális erősítő gyakorlatokat.



Most ősszel a testemet is keményen elkezdem edzeni, gondoltam a punimra is gyúrok,hogy mire egy férfi farka belém kerül,minél nagyobb élvezetben legyen része.



Bár,ha jó ötlet,ha nem,én bizony elmegyek,csak gondoltam megkérdezem.


2017. szept. 16. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mindenkinek hasznára válik.
2017. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szeirinted lehet érezhető haszna ?
2017. szept. 16. 17:07
 3/13 anonim ***** válasza:
jó ötlet, és ha rendszeresen csinálod akkor lesz haszna
2017. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen,rendszeresen gondoltam
2017. szept. 16. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szűzen kezdesz bele, változást nem igazán fogsz tapasztalni, azt inkább használat közben szoktak. De már így is tágulhat a hüvely sportoktól, vagy ha szorulásos vagy a wc-n az az összes záróizmodat megviseli. Szóval haszna mindenképp van. A terhesség alatt és szülés után pedig óriási haszna van.
2017. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy szűz punci minden esetben szűk ?
2017. szept. 16. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen is, olyan is. És van, hogy ugyanaz a punci valakinek szűk lenne, másnak meg nem. Ennyi.
2017. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tényleg?? ezt nem is tudtam,hogy ugyanaz a punci lehet szűk is és tág is,attól függően,hogy épp milyen farkú férfi "használja"
2017. szept. 16. 19:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sajnos szűzen sem voltam szűk, pontosabban könnyen tágultam. Ez a mai napig így van, az aktus elejét élvezem, de aztán nagyon kitágulok.

Viszont ha szűzen kezded a tornát, nem fogsz érezni sok változást mert nem élsz szexuális életet, tehát nem érzel majd minőségi változást, illetve nem fogod majd azt tapasztalni mint szülés után, hogy elcseppen a vizelet, mert ez a torna erre is jó. De egy szó mint száz: csináld! Csak jót teszel vele magadnak.

2017. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

oké :)


és megkérdezhetem,hogy amikor már kitágultál - mert ugye annyira jó a pasi,hogy fel vagy izgulva rendesen-,akkor mit érzel,pontosabban mondva,mit nem érzel? Vagyis..ááá..olyan hülyén kérdezem..szóval,az,hogy nem annyira intenzíven érzed már a párod,az mennyiben befolyásolja a szexuális érintkezéseitek minőségét ? Hatással van a kapcsolatodra, vagy azért annyira nem vészes ?

2017. szept. 16. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!