Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék leadni 7-8 kilót,...

Szeretnék leadni 7-8 kilót, ezért el szeretnék járni futni, de valamiért arra gondolok, hogy futás közben (mivel szabadtéren futnék) kinevetnének. Valami ötlet, hogyan tereljem el a figyelmem erről?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 17:19
 1/4 anonim válasza:
Hallgass zenét és arra koncentrálj.
2016. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyél eltökélt. Szerintem te most csak kifogásokat keresel magadnak - még ha nem is tudatosan.

Sok kocogót/futót látni nap mint nap. Olyat viszont egyszer sem láttam, hogy bárkit kinevetnének, amiért fut. Nem a dedóban vagyunk.

Ha valaki mégis kinevetne, azzal csak a saját szegénységi bizonyítványát állítaná ki. Figyelmet sem érdemel az olyan.

2016. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Max pár agyalágyult tini fog ilyet tenni, de normális felnőtt emberek le sem fognak tojni. Nem kell ezért félni, hallgass zenét közbe és koncentrálj. Amúgy is mikor már ki fogsz dögleni a fáradtságtól, nem ezen fog kattogni az agyad :)
2016. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél a gondolkodásmódnál nem a kövérséggel van a baj... Amikor futok, sokszor úgy szoktam nézni az embereket, mint aki ölni készül. Tényleg szerencsétlennek kell lenni ehhez a kérdéshez, ha kinevetnek csak meg kell kérdezni hogy mivaaaan?
2016. aug. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!