Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy csúnya punci? Milyen az?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy koszos vagy valami betegség miatt lenne fura. Van olyan punci, ami egyszerűen csak undorító a férfiak számára?

2017. szept. 16. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

#1-es vagyok

Nem értelek titeket most azért kell lepontozni mert más az ízlésem?

2017. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Persze, a száj, botox, plaszrikmell,zsírleszívás.. egyéb lehúzó "nem vagy elég jó" estimese, már arra vetemedett, hogy arra vegye rá a nőket egyik szeméremajak nem szimetrikus...hú, irány a plasztika.

Agyf aszt kapok mi mindent megetetnek a nőkkel, és ők követik, mert tetszeni akarnak, egy kis szimetriahiány és összedöl a világuk.

2017. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Miért zavar hogy van aki maximalista és pénzem is van megcsináltatni? VÉLEMÉNYT kértek, nekem fontos hogy jól nézzek ki és tetszek magamnak. nem egy és nem 2 férfi mondta hogy szép a puncim és tetszik neki, ha nem baba puncim lenne megcsináltattam volna. Ennyit erről. :) Utáljatok. :)
2017. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Mondja meg valaki, hogy miről beszélünk. A hüvelybemenet is idetartozik? Vagy csak a külső nemi szervek, a kis-és nagyajkak? A csikló és "kapucnija", ahogyan SzDG írja?

Szerintem tegyünk különbséget: tetszik, vagy izgató. A tetszés szubjektív, és a divat által befolyásolt. Ma a kopasz babapunci a sztárolt.

Az izgalom személyiségfüggő. Mindkét féltől függ. Akinek van egyénisége, az függetleníteni tudja magát a divattól, és saját preferenciái vannak. A nyalás végső célja persze a csikló ingerlése elélvezésig, de a jobbak tudják, hogy a lényeg abban van, ahogyan megközelítjük. És itt van nagy szerepük a kisajkaknak. Remek játék az ingerlésük, mindkét félnek, és az izgalmi szintet folyamatosan emeli, amíg már kibírhatatlan nem lesz. Ennek a fényében itélem meg a puncit. Számomra az a szép, amivel jól játszhatunk.

2017. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
A bankkártya leolvasóhoz hasonló punci nem izgató,de azért undorítónak sem mondanám.
2017. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Bankártyaleolvasó? Úgy érted?:

[link]

2017. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!