Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan es meddig kell szivni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan es meddig kell szivni valaki nyakat hogy ott maradjon a nyoma es jo erzes legyen neki?

Figyelt kérdés
"Gyakorolgattam" most a kezemen de nem igazan jott ossze. Nem ertem el semmit csak annyit hogy megfajdult a nyelvem.. legyszives valaki segitokesz es ertelmes valaszt tudna adni? :( eleg szerencsetlennek erzem magam, hogy ennyi nem megy
2017. szept. 21. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nézz utána hogy a nyakszívástól milyen betegségeket lehet kapni .
2017. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
de ha annyira érdekel írj rám privátba meg mondom .
2017. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szenvedélyes csók a nyakra rohadt jó érzés.

A nyakszívás nem az.

Veszélyes is lehet.

2017. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kėrdezzd meg Drakulát.
2017. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a tini kategóriába kellett volna írni. Felnőtt ember ilyet nem csinál
2017. szept. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó, igen megjöttek a fujjogók. Persze, ha meg csinálják nekik kéjesen nyögdécselnek...

Szóval a lényeg, hogy ne a szíváson legyen a hangsúly, mert akkor unalmas és fájdalmas lehet.

Írj privit.

2017. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan kinyomnám a szemedet, ha kiszívnád a nyakam. Azonkívül, hogy primitív, ízléstelen, csesznye, mégcsak nem is jó..
2017. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hupasszus, milyen betegségeket, légyszíves írd le, kedves válaszadó. Ha akarim, erősen szívom, fél perc elég. De nem szoktam, mert azt szeretem, ha nem fáj, hanem élvezi
2017. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!