Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha a párotok jól nyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha a párotok jól nyal, meg szoktátok csak úgy spontán kérni, hogy csinálja nektek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Jól nyal de én elő játéknak szeretem! :D


19/L

2017. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Munkába menet,amikor a konyhába főzök.Imádom. 28/N
2017. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2017. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

A párom egy nyaligátor. Szexmániás. Punci mániás. Perverz is. És állandóan nyalni akar. Viszont domináns is, úgyhogy ha magamtól kérném, csak akkor tenné meg, ha olyan kedve van. Furcsa volt megszokni, de akkor csinálja, amikor ő akarja, nekem ebbe kevés a beleszólásom. Persze nyilvános helyen nem teszi, szex közben értem :D Nyilvános helyen csak a szája jár, nem a nyelve ;) Kivétel az erkély és a lépcsőház, ott megtette már :D :D Ne is kérdezzétek...

Én is előjátékként szeretem egyébként, de ő van, hogy gondol egyet, és közben is nekiáll, az aktust megszakítva a nyalakodásával, amitől a haját tudnám tépni ha elég hosszú lenne hozzá, illetve utójátékként sem szívbajos csinálni.

De nem, kérni nem szoktam. De... Lehet kipróbálom. Azért kicsit kíváncsi vagyok a reakciójára :) Csak meg ne lepődjek :D :D

2017. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#4 voltam, és nem, nem adom kölcsön! :P

23/N (40/F)

2017. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, akár a tömött buszon is, vagy a Tesco közepén!
2017. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Hááát, én is nyalni imádó vagyok, bármikor szívesen megteszem bárkinek, szinte viszonzás és elvárások nélkül is.

Nagyon sok lány meglepődött már tőlem, nem beképzeltség.

Mert lehet azt nagyon sokáig, magammal nem törődve, önzetlenül a másikért is tenni, csak úgy, mert élvezetet akarok adniadniadni.

2017. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!