Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki olyan beteg, hogy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki olyan beteg, hogy ilyen fotókat készít?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Neten láttam ezeket a képeket, egy egész galéria. Ki olyan perverz beteg állat, hogy egy 15 körüli kislányt fotóz, miközben az az anyjával vásárol. Erre veri vagy mi? Ha lesz egy lányom, akkor lehet hogy valami perverz őt is így fogja egy boltban követni és fényképezni?



2017. okt. 1. 18:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%
Sztem jo feneke van. Ha valaki boszorkánynak öltözik ne várja el hogy angyalként bánjanak vele
2017. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%
De az is lehet, hogy rólam meg 70 éves nénik készítenek képeket, miközben veszem a boltban az akciós virslit, és erre masztiznak. Zavar, nem zavar, mit tudok csinálni?
2017. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%
Ez a csaj 20 éves is lehet.. Érdekes, én rengeteg 16-17 év feletti lányt látok az anyjukkal mászkálni. És mivan akkor, ha lefotózták? Ha valóban 15 éves és így pucsít, mint egy ribbanc, egy áruházban, akkor szerintem neki mindegy, de még az anyjának is..
2017. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy 15 éves? Ránézésre mindkét lányt olyan 20 körülinek tippelném, valószínűleg barátnők.

Én 30 is elmúltam, de ugyanilyen alkatom van meg hasonlóan öltözködöm, szóval hátulról rólam is azt mondanád, hogy 15 vagyok? LOL


Amúgy abban egyetértek, hogy beteges dolog így fotózni idegen lányokat, de mondjuk még mindig jobb, mint amikor a szoknyája alá fotóznak be valakinek, és azt rakják ki a netre!

2017. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem mindegyik képen. A legtöbb kép hátulról készült. Ahol oldalról, ott is hajjal takart arccal. Kb semmi nem utal a korára.

Az nanyjával való közös vásárlás éppen 15-nek ciki, 19 évesen már érettebb ennél az ember.

2017. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy még fiatal, hogy neten így szerepeltek fent a képek: "Teen blondie in leggings" TEEN, szóval nem huszonéves, és látszik rajta, hogy még kislány, aki az anyjával vásárol, valami játékboltban. Aki ezeket nem látja, az vak.
2017. okt. 1. 19:18
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
És neked miért jó, hogy megosztottál a neten 4 képet ezekről a lányokról?
2017. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

iszonyat jó feneke van! AZTA!!


amúgy a 4. kép amit a hszedben linkelsz az nekem már kicsit fals.. nem lehet, hogy szándékosan pózol ez a csaj ehhez? :D

2017. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szándékosan pózol a csaj és valami barátnője/haverja csinálta a képeket róla.
2017. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezek direkt készített képek,és nem hinném hogy 15 éves. Amúgy meg ha lefexenek vele sem büntetendő pár fényképpel még nem árt senkinek,ettől persze ez nem normális. Amúgy szép feneke van.
2017. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!