Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki olyan beteg, hogy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki olyan beteg, hogy ilyen fotókat készít?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Neten láttam ezeket a képeket, egy egész galéria. Ki olyan perverz beteg állat, hogy egy 15 körüli kislányt fotóz, miközben az az anyjával vásárol. Erre veri vagy mi? Ha lesz egy lányom, akkor lehet hogy valami perverz őt is így fogja egy boltban követni és fényképezni?



2017. okt. 1. 18:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te mindent elhiszel, amit a neten olvasol?
2017. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy az első beszólás nagyon is helyén van.Ha anyuci engedi a lányát full passzos ruciba járkálni ne csodálkozzon ha megnézik. Aki a tűzzel játszik általában meg is égeti magát ,ugyebár.Akinek nem tetszik a fent említett popsi az tuti b.u.z.i is ,bocsi a melegektől,de nőies feneke van.
2017. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi gáz nincs. Nem meztelen képek vagy valami. Nem tud vele visszaélni senki. Ez csak a segge gatyában könyörgöm. :D Én 19 vagyok, és az átlag tipp az életkoromra a 15. Ki tudja hány éves ez a csaj. És én is szoktam anyummal menni boltba, huha. És ki tudja, lehet az én hátsómról is lőttek már képet amikor nem figyeltem. De szégyen vagy se, én is fényképeztem már le olyan srácot aki nagyon tetszett és ott állt a hűtő előtt. Minden hátsó szándék nélkül, csak mert szép volt. Nem kell ezen így kakadni.
2017. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

A 18 is teen. A 19 is teen.

Szerintem ebbe te bele akarod látni a 15-öt, hogy kifortyoghasd magadat valamiért, amit mi nyilván nem tudhatunk.

2017. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

TEEN kategóriában 19 éves is lehet, szóval annyira mégsem beteg! és ha 15? fel van öltözve, nincs ki a fél feneke, nem lóg ki a gyújtózsinór...

Nyugi báttya, lehetne ez 1000000x rosszabb is !

2017. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%
Isteni popsija van. Mit drámázol? :D
2017. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy csak 17 vagyok mert rohadtul levarrnám
2017. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Találtam még egy képet. Ha ezen se tűnik nektek 15-nek, vagy még alatta, akkor vakok vagytok.


[link]

2017. okt. 2. 02:02
 29/39 A kérdező kommentje:
Ez egy kislány, emberek! szerintem max 13 éves.
2017. okt. 2. 02:03
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Az első 4 képen valóban nem igazán lehet megsaccolni az életkorát.. hanem olyan 12-25 körül lehet, de így az utolsó képen tényleg inkább olyan 13-14 év körül lehet szerintem...

Hát na igen, vannak akik erre izgulnak, ez van.

Hisz gondolj bele, hátulról nem látni, hogy GYEREK, hiszen simán kinézhet 20 évesnek is, mert szép formás feneke van, ráadásul testre simuló vékony cicanaciban (vagy mi ez).


Hiába gyerek, ha formás teste van és szexi az öltözködése miatt... ránézésre ez már sokaknak izgató és vonzó (mint ahogy láthatod az eddigi hozzászólásokból is), na meg vannak akiknek kifejezetten a fiatalabb lányok tetszenek (én sem utasítanék el alkalmi kapcsolatra egy 14. életévét már betöltött szexi lányt).


Sok ember van ismerőseim közt is, akik szerint ez nem normális és esetleg beteges dolog.

Azt itt megjegyezném, hogy szerintem se normális dolog ez, de ha szexi és fel lehet rá izgulni akkor titokban és sunyiban miért ne?

21F


És a többi kérdésre válaszolva:

-Igen, erre veri.


-Nem, ha lesz egy kislányod még nem valószínű, hogy fogják fényképezni, kivétel lehet az, ha korához képest érettebb, formás testtel rendelkezik és szexin is öltözködik.

2017. okt. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!