Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz a monda hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz a monda hogy Nagy Test Nagy élvezet?

Figyelt kérdés
Egy kövér lánnyal sokkal de sokkal élvezetesebb a szex mint egy fa fenekű kis sovány lánnyal?

2017. okt. 3. 08:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen.
2017. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%

Nekem biztos nem.


.

Im ket valasz, vajon rad melyik igaz?

40f

2017. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen igaz
2017. okt. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
úgy hallottam egy kövér lányt sokkal több mindenre rá lehet venni :D
2017. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb élményem eléggé telt lánnyal volt imádtam

és eddig az ő teste volt a legvonzóbb amit láttam

de nekem nagyon vonzó a teltebb alak, szóval nem feltétlen mindenkinek élvezetesebb

2017. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, nem unalmas már, hogy ezen az oldalon szinte mindenki a telt lányokat szereti, de a valóságban rohadtul nem így van? Ezeknek a válaszoknak a többségét kövér lányok írják, pasinak kiadva magukat...
2017. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

#6:

én 3 telt lánnyal is voltam, mi ebben a hihetetlen? :D

és a való életben is felvállalom, a haverok még poénkodnak is ezzel, hogy nekem ez a zsánerem...


24F (nem telt lány :D)

2017. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
#4 Nem kell mindig mindent elhinni, amit hallasz.
2017. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%

ezt csak a kövérek terjesztik, szerintem nem jó a kövér lánnyal. Vannak előnyei, mert a kövér lány tudja, hogy nem éppen modell, emiatt nagyon próbálja kompenzálni a hátrányait és ahogy írják, vadmacskák az ágyban, vagyis úgy letámadnak, mintha ki lennének nagyon éhezve (ami lehet), de a szex egyik fő tényezője, hogy vonzó legyen számodra a másik. Persze akinek ez vonzó, annak legyen.

A csúnyák előnye, hogy megtanultak jól szexelni, míg a nagyon szépek sokszor csak hátradőlnek és várják, hogy mások dolgozzanak, de itt inkább a tapasztaltabbakról beszélünk, nem a tizenévesekről.


Annyi viszont igaz, hogy a nagyon vékony nők nem éppen a legkellemesebbek az ágyban, jó ha van egy minimális fogni való, kényelmes, szexi és élvezetesebb.

2017. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha megsértődtök ha nem, de hozzá nem nyúlnék egy hathengeres csatamalachoz. Undorodom a hurkáktól és igénytelennek is tartom a kövér nőket.
2017. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!