Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz a monda hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz a monda hogy Nagy Test Nagy élvezet?

Figyelt kérdés
Egy kövér lánnyal sokkal de sokkal élvezetesebb a szex mint egy fa fenekű kis sovány lánnyal?

2017. okt. 3. 08:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
#16 Tökéletesen egyetértek veled!
2017. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

#20


Az idegesség frusztrálttá tesz..És nem beszóltam, csak láttam a válaszod és reagáltam.Normál ember nem foglalkozik ilyen szinten azzal, ami nem vonzó neki.

Nem tudom mi az oka az általad kérdezettnek.De szerintem nyugodtabb leszel, ha nem foglalkozol ezzel.Attól, hogy téged ez idegesít, nem változik semmi.Nem minden kövér nő reklámozza magát.Van egy rétege, de azokkal minek foglalkozni vagy idegeskedni rajta??

2017. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Néha igaz, néha meg nem. Emberfüggő, nem egy kib...ott testtől függ, hanem a szoftvertől is, ami futtatja.
2017. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#22

"Normál ember nem foglalkozik ilyen szinten azzal, ami nem vonzó neki."


Ne magyarázd félre direkt, amit írok. Nem a dagadt nőkkel foglalkozok, le se sz*rom őket.

Az a jelenség idegesít, hogy állandóan promózzák magukat, persze erre is mondhatnád, hogy ne foglalkozzak vele, de a csapból is ez folyik, nem tudom kikerülni.


Téged semmi nem idegesít?

2017. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%

#24:

és a TV-ből meg mindenhonnan mi folyik? hogy a vékony a szép, a nagy mellek, meg a bájos arc...


emiatt nem merik ezt sokan felvállalni, mert sokak szégyellik, hogy ilyenek és a fiúknak meg gáz beismerni, mert ugye jönnek a poénkodások

én felvállalom, hogy nekem a teltebb alak jön be, ha tudnád mennyien milyen sértő szavakat használnak az általam ideálisnak vélt alakra...

és az a vicc, hogy 100 kilós dagadt pasi is :D

vagy elég csak megnézni Molnár Krisztiánt mekkora darab erre miket mondott a teltebb csajokra...

azért oda jutni ahova ő nem egyszerű, inkább hormon zavar vagy betegség tehet róla, de ő is szidja a teltebb alakot...

2017. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
14%
19: amiatt, mert TE a kövérekre buksz, attól még nem lesz 20 kiló extra zsír sosem szexi.
2017. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
52%

#26:

nem feltétlen zsír és én elfogadom, hogy sokaknak nem vonzó, de ne mondja senki azt, hogy nincs olyan akinek ne tetszene...

főleg, hogy van olyan akinek az extrém kövérek akár 150+-os csajok jönnek be, ha nekik az tetszik keressenek olyat

2017. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#24


Nekem inkább az zavaró hogy napi szinten van, aki a kövér nőket szidja...na de vessek magamra, minek olvasok bele az ilyen kérdésekbe.Egyébként lehet ez az oka a reklámoknak, mert vannak emberek, akikre ilyen hatással van, mint pl.te is.Tessék, meg is van az egyik lehetséges ok.Direkt provokálják a hozzád hasonlókat.Amíg lesz, aki ugrik rá, addig csinálni is fogják.

2017. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
5%
az, hogy bejönne vagy nem jönne az relatív ahhoz képest, hogy egy fitt, egészséges lányt választanál e vagy inkább egy elhízottat aki valszeg a McDonaldstól ilyen és feltételezhessük, hogy 40 éves korára már nagyon csúnya lesz.
2017. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A nagyobb testű nők (magas és telt alkat) tetszik, nem csak a szexben, de, mint társ is.

Szerintem nincs szabály, hogy jobb vagy rosszabb lenne, csak az egyéni szubjektív preferenciától függ, higy ki szeret egy vastag combot és ki szeret egy tenyérnyi feneket markolni.

2017. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!