Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz a monda hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz a monda hogy Nagy Test Nagy élvezet?

Figyelt kérdés
Egy kövér lánnyal sokkal de sokkal élvezetesebb a szex mint egy fa fenekű kis sovány lánnyal?

2017. okt. 3. 08:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

szóval ők a teltebb alak mellett nem vonzóak sokaknak?


[link]


[link]


[link]


[link]


persze ezek preparált retusált képek, de igenis tálalható szexin a teltebb test is és lehet egy teltebb lánnyal is nagyon élevetes a szex!

2017. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan mint a "szépség belülről fakad". Egyedül a szar önkép ellen találták ki. 0 valóságalapja van
2017. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
11-es,szerintem nem ilyenekre gondolt a kérdező.
2017. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
#7 annyira tudtam, hogy lesz egy kommentelő, aki nem tud szöveget értelmezni. Azt írtam, hogy "ezeknek a válaszoknak a többségét". Az nem azt jelenti, hogy mindegyiket.
2017. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

#14:

ezzel sem értek egyet

miért hihetetlen az, hogy többeknek tetszik ez?

én nem rég zúztam szét egy kapcsolat kezdeményezést sajnos, egy teltebb lánnyal, pont az önbizalom hiánya miatt egy elég érzékeny pontra tapintottam

2017. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
38%

# 11

Ritka gusztustalan "élőlények" ezek. De mindegy, ő dolguk.

Amit viszont egyszerűen nem értek, hogy a dagadt nőknek miért kell folyton nyomatniuk a hülye propagandájukat, hogy ők mennyire szexik meg vonzóak. A tököm kivan már ezzel, hogy a sok lusta zabagép disznó a belső frusztrációját ezzel próbálja kompenzálni, hogy mindenhol azt harsogják és terjesztik, hogy mennyire vonzóak és szexisek a dagadt nők.

Érdekes módon ezt senki más nem csinálja, se a vékony nők, se a normális testalkatú nők, se a dagadt férfiak, se a vékony, se a normál testalkatú férfiak.

Csak a dagadt nők.

Pedig ti is tudjátok, hogy ez nem igaz. Van egy elég kis csoportja a férfiaknak, akik buknak a hájra, van egy másik kis csoportja a férfiaknak, aki elviseli, de a többség számára ez taszító, bárhogy is kiabáljátok az ellenkezőjét. Ideje volna már ezt elfogadni és inkább sportolni meg fogyókúrázni, ha vonzóak akartok lenni a többség számára.

2017. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
11: lehet a fotókon OK-nak néznek ki a kövérek, jó sok sminkkel, de irodába pont szembe ül velem egy hasonló aki a képeken van és van néhány ismerősöm is hobbi csoportban aki hasonló, de hidd el élőben semmi szexit nem látsz bennük. Összehasonlíthatatlan egy szép, feszes, de mégis fogni való lánnyal.
2017. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, most te is elég frusztráltnak tűnsz a kommented alapján.
2017. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#17:

3 telt lánnyal voltam eddig

85 kiló volt akivel utoljára, eddig a legszexibb test volt amit valaha láttam akár élőben, akár neten

2017. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%

#18

Nem frusztrált vagyok, csak idegesít a dagadt-propaganda, mert a csapból is ez folyik.

De ha már beszóltál, magyarázd már meg, hogy miért kell a kövér nőknek állandóan harsogni, hogy ők mennyire szexik, és leugatni mindenki mást, aki nem dagadt? "csak a kutyák játszanak csontokkal", "repülőn is az első osztály a kipárnázott", és hasonlók. De persze ők meg vérig vannak sértve, ha valaki őszintén megmondja nekik, hogy gusztustalanul néznek ki, és még egészségtelen is a sok háj.

2017. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!