Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek miért olyan nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek miért olyan nagy dolog elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Teljesen természetes, hogy egy szűz lány is szexelni akar. Miért nagy dolog hogy ti vagytok neki az elsők?

2017. okt. 3. 21:44
1 2
 11/12 KJUsul ***** válasza:
84%
Mindenkinek más, nem vagyunk egyformák még mi férfiak sem. Én például azért szeretnék szűz lánnyal, mert még tiszta, érintetlen, ugyanakkor lelkes. És nem utolsó sorban azért, mert én olyan lánnyal szeretnék szexelni, akivel kapcsolatom is lesz utána, netán életem párja lesz. Én erről álmodozom, más meg másról. Mint mondtam, nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
Engem egyáltalán nem érdekel hogy szűz-e a csaj.
2017. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!