Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szívesen lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szívesen lennétek együtt egy olyan pasival (akár kapcsolat szinten is), aki domináns, irányító típus az ágyban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha az ágyban a férfi dominánsabb, felizgat.


Ahogy egyébként, az életben is legyen az. Szeretem, ha egy férfi erős, kemény, határozott személyiségű és fellépésű. (Nem, nem bunkó, hanem, hogy tudja mit akar! Nem összekeverendő a kettő!)


Ám, néha én is igénylem, hogy átvehessem ezt a szerepet és én tehessek vele, amit szeretnék az ágyban. Akár, kikötözve is.

2017. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

33/f

Az én tapasztalatom, hogy a csajok 99%-a szereti ha egy férfi minden tekintetben férfi.

2017. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2017. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzáteszem, hogy a domináns remélem nem a szürke 50 árnyalatát jelenti számodra... mert az egy kis langyi..
2017. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen :-)
2017. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, viszont azért az én igényeimre is legyen tekintettel. Értse meg, ha nekem nem tetszik valami, amit vagy ahogy csinál.
2017. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
el vagyok tévedve, de nem kb 80%-a a pasiknak domináns az ágyban???
2017. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De
2017. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is imádom, de a jelenlegi párom annyira óv és vigyáz rám az ágyban is, hogy már kezd elegem lenni. :) Persze ez jó dolog, de szeretném ha néha csak úgy jól megdugna és kész, nem kell mindig óvatoskodni. Múltkor kicsit bevadultunk, hála Istennek ő is, de utána meg folyton kérdezgette, hogy nem volt-e túl durva, holott dehogy, sőt. Szóval igen, szerintem a csajok imádják ezt. :)
2017. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Minden helyzetben én szeretek a domináns lenni. Az ágyban főleg. Ha nem így van, szinte erőszaknak érzem.
2017. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!