Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexuális értelemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexuális értelemben véve mitől vonzó a kockás, férfi hasizom? Illetve izgató ránézni, ha például orális gyönyöröket adtok a párotoknak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Semmilyen szexuális értelemben nem vonzó a kockahas.


Egyszerüen sok diszkókban felnőtt csitri azért keres csakis kockahasú pasit, mert van kivel dicsekedni az irigy barátnők előtt. Ennek semmi köze a szexualitáshoz.


Egy nem kockahasú srác is ugyanúgy tud (vagy jobban, mivel nem beképzelt) szeretni, és ugyanúgy tud teljesíteni az ágyban.


Ennek a jelenségnek a plázacicák vagy éretlen kis csitrik körében elterjedt "nekem van a legjobb pasim, ti meg pukkadjatok meg" jelenség az oka, semmi más.

2017. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De azért esztétikusabb, szexibb a kidolgozott has, mint a zsírtól lógó, nem?
2017. okt. 4. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget ír, nem úgy keresek párt, hogy másnak tetszen, hanem hogy nekem, mégis szexi a kockás has.

Neked miért vonzó egy kerek fenék? Mert vonzó...

Elég hülye kérdés..

2017. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De mitől szexi? Éppen ez a kérdés. Vagy ezt nem lehet megfogalmazni?
2017. okt. 4. 20:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Téged se az eszedért szeretnek ha


"De azért esztétikusabb, szexibb a kidolgozott has, mint a zsírtól lógó, nem?"


szerinted csak ez a két féle has létezik egy fiúnál...

2017. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Mert az első egy pocakos férfi, aki véletlen nőnek adva ad hangot a véleményének :D

A kockahas nem csak a férfiaknál, de a lányoknál is szexibb, mint egy löttyedt test. Persze normális keretek közt, nem elférfiasodva.

2017. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem például azért vonzó a női fenék, mert csodás, ahogyan körbeöleli, óvja, védi a gyönyörű puncit, csodás, ahogyan mozog járás közben, jó belemarkolni. Szép látványt nyújt, ahogyan kidomborodik.
2017. okt. 4. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért, te meg tudod fogalmazni, hogy miért szexi a feszes, kerek fenék, feszes szép mell? Na pont ugyan azért a sportos férfi test. Evolúció, egy sportos férfi vonzóbb egy nő számára, erőt sugároz.

Egyébként nekem sem kizáró ok, ha nem 8 kockás hasa van a fiúnak, mielőtt letámadnának, hogy felszínes ribi vagyok. De az elhízottság nem bejövős.

2017. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as. Már leírtam, hogy számomra miért szexi.
2017. okt. 4. 20:06
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

#1-nél a pont!

Számomra nem szexi, sőt! Hogy másoknak mitől az, nem tudom, ízlés dolga, de a szexuális teljesítményben nem jatszanak szerepet a kockak a hason.

2017. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!