Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves lány vagyok és lapos,...

14 éves lány vagyok és lapos, ha lehet kockás hasat szeretnék! MIt kell tennem ehez?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlatokat kell végeznem ?Fogyókúráznom is kell vagy maradhat az eddigi étrendem?Az eddigi étrendem:reggel müzli,az iskolában szendvics vagy keksz és tea vagy víz,ebédre hát azt most nem tudom amit anyum készít és azt nem hagyhatom ki és nem is változtathatok rajta,vacsorára tea tej keksz gyümölcs ..ennyi

Mit kéne változtatnom?



2017. jan. 1. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem érdemesebb lenne össze raknod egy jó, de változatos étrendet, illetve érdemes mindenképp valami mozgásformát végezni. Ha részletesebb segítség kell szólj!
2017. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát ha van időd és kedved ,segíthetsz :D....én most épp csak azt irtam be az étrendembe ami eszembe jutott ...persze néha még változtatok rajta ...nem csakminden kekszből áll xD
2017. jan. 1. 22:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Dobd el privibe, vagy ide, és megnézzük.
2017. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó nem értelek...lehet én vagyok hulye
2017. jan. 1. 22:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Az étrendedet küld el privátban, vagy rakd ki ide :)
2017. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha az ebéded nem tartalmaz elég sok fehérjét, akkor nem fogsz fejlődni. Mondjuk a lapos hashoz zsírból fogyás kell, de ha már itt tartasz, akkor szedjél fel izmot is, nem árt :) Amúgy ha nem akarnál izmosodni, akkor is majdnem annyi fehérjét kellene enned, mint ha igen. Elég fontos makrotápanyag. Nem élhetsz szénhidráton. Energiát ad, de más is kell.

Szóval ha egy normál ebéded van, ami, ugye, nem adja ki a fehérjeigényedet (rosszabb ételeknél pedig egy kis töredékét sem), akkor legalább a többi étkezésedben koncentrálj rá...

2017. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Te direkt eszel ilyen szarul? Most komolyan.
2017. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
FEhérjét kéne enned többet. Sajt,hús,túró,tofu,tojás stb. Kekszből kevesebbet. Müzlinél figyelj oda hogy jóminőségű legyen (ne legyen benen sok cukor(kivéve ha szárított gyümölcs van benne) zabpehely legyen benne sok). Tornász egy kicsit,saját testsúlyos edzés. DE kocka hasad nem nagyon lesz soha,vagy csak minimális és nem is egészséges. Lapos has legyen inkább a cél.
2017. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Kockás hashoz én úgy tudom nem igen kell sok gyakorlat inkább konyha tudomány
2017. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14 évesen annyit tegyél, hogy amit adnak otthon azt eszed, a mennyiséget neked kell belőni hogy mennyit, mellette sportolj valamit, futás,bicikli, vagy akármi de legalább heti 4 alkalom legyen
2017. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!