Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dobhatnám fel szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel szexuális életünket?

Figyelt kérdés
párommal egy éve vagyunk együtt és most kezdtem el úgy érezni hogy már nem akarja annyira, eleinte nekem túl sok volt az ő igénye most pedig úgy érzem néha már nekem kell erőltetni. ( lány vagyok)

2017. okt. 6. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy év után neked kell erőltetni, akkor van rá sansz, hogy már nem csak egy vas van a tűzben....

Többször voltam ilyen helyzetben, nem a levegőbe beszélek. :(

2017. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
csak a szexuális életet akarod feldobni, vagy általában véve is kéne valami új?
2017. okt. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha egy év után unja veled a szexet akkor ott van valami a háttérbe sajnos! 27N
2017. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha egy év után rádunt akkor ott vannak komolyabb bajok. Tőle kellene megkérdezni mi a gondja.


Nem biztos, hogy a kapcsolat a hibás (munka, stressz stb) De benne van a pakliban, hogy már veled van gondja, vagy a kapcsolattal.

2017. okt. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fú mert csak az lehet a háttérben, hogy ráunt... mi pasik sem vagyunk ám szexgépek... oké nincs havi ciklusunk, de nekünk is vannak ám időszakaink, amikor egyszerűen kevésbé kívánjuk a szexet... rengeteg mindentől függhet ez a táplálkozástól az anyagi helyzeten stresszelésig...

Nekem is van, amikor minden nap harcra kész vagyok, meg olyan is, amikor hetekig egyáltalán nem akarom, legszívesebben csak megoldanám magamnak...

És ez nem azért van, mert "2 vasat tartok a tűzben" vagy mert "ráuntam"...

Hanem mert egyszerűen nem vagyunk szexgépek...

2017. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biológia, hogy 1-1,5 év alatt elmúlik a szerelem és akkor sok férfiban (és amúgy nőben is) csökken a libidó. Ez nem fog helyreállni, hiába veszel fel szexis fehérneműt stb. Mondanám, hogy csináljatok hármast, párcserét, de ez csak ideig-óráig fokozza az izgalmat, utána úgyis szétmennétek ha amúgy nem vagytok ilyenek.


Amit szerintem tenni lehetne, növelni a párkapcsolat meghittségét, éttermi vacsorával, közös sportolással, kettesben töltött meghitt hétvégével, hátha ez segít. Ha nem, akkor lapát.

2017. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a megszűnik a szerelem mert biológia... istenem ez is mekkora túlmagyarázott kamu...

16 éve vagyunk háasok és szerelmes vagyok a feleségembe...

Ez a megszűnik a szerelem csak egy indok a fiataloknak a félrekrásra...

2017. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es ,a szívemből szóltál ! Mi nálatok is több ideje vagyunk házasok és ugyanezt tudom mondani.Épp ma reggel öleltem át a feleségemet a fürdőszobában ,munkába indulás előtt és hízelegtem neki,mennyire szeretem és kívánom.És pusztán azért mert szívből így éreztem.Annak idején észre sem vettük ,hogy eltelt egy év a házasságunkból,semmiféle változás nem volt ,sőt még jobban összeszoktunk,pedig nem a nászéjszakán találkoztunk először úgy !Belátom nincs mindenkinek olyan szerencséje ,mint nekünk,nem mindenkinek olyan erős a kölcsönös érzelmi kötődése a házasságkötéskor .Nem ismerjük a részleteket,neked kell tudnod ,érezned,hogy pontosan mi van a háttérben ,objektív okok,vagy érzelmi okok.A párok szexuális igényeit nem mindig könnyű összehozni.Az is törvényszerű,hogy nem egyszerre jön rátok a szexelés.Sztem a férfiak nem szeretik,ha a lány erőlteti ők meg nem akarják,hanem inkább fordítva,de ez lehet az én tapasztalatom csak.A kapcsolat alakulásának ez is egyik feladata,az összecsiszolódás.A konkrét kérdésedre :Sztem minden férfi imádja a szép fehérneműket,próbálkozz ezzel,de ne kínálkozz fel neki prosti módjára !Otthon is öltözz fel ízlésesen ,kívánatosan .Ez nem azt jelenti,hogy tangában főzzél ,(bár van akit ez izgat fel),csak öltözz úgy ,hogy megkívánhasson.
2017. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Új pozíciók kipróbálása: lábfétis, lábmunka, domináns játékok.
2017. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!