Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dobhatnám fel a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dobhatnám fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

Több éve párkapcsolatban élek. Szeretem a párom, jó vele az ágyban, viszont van olyan, hogy 1 vagy 2 hétig nem szexelünk. Ő azt mondja hogy ez azért van, mert sokat dolgozik és fáradt. Ezt el is hiszem neki, nekem viszont ennyi alkalom nem elég, sőt...

Elég nyitott vagyok, sok új dolgot kipróbálnék, pl. szeretkezés a szabadban, stb. Viszont a párom ezekre a dolgokra nem igazán vevő.

Sokszor felmerül bennem a kérdés, hogy még nem éltem ki magam eléggé.

Szerintetek mi tévő legyek? Milyen új taktikával rukkoljak elő?


2013. jún. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom hogy egyik nap amikor hazaér teljesen mind1 hogy fiú vagy lány vagy, de szépen csináld meg az ágyat. Készíts oda egy hűsítő italt vagy alkoholt vagy valami hideg koktélt. Hozzá se szólj csak vezesd be a szobába. Vetkőztesd le teljesen pucérra. Még mindig ne szólj hozzá ha kérdezősködne csak csitítsd. Gyújts illat gyertyákat és egy krémmel vagy még jobb lenne valami masszázs olajjal masszírozd át az egész testét utána pedig térj át az intim részekre.
2013. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk a parommal nem unalmas a szexualis eletunk, mindig kiprobalunk valami ujat. Mondjuk nalunk mindketten igenyeljuk az uj dolgokat. De szerintem esetleg egy kis alkohol segithet. Nem ugy gondolom, hogy itasd le es eroszakold meg, csak kellemesen legyetek becsiccsentve mindketten, igy szerintem mindenki jobban vagyik az egyuttletre :) mi a multkor igy szexeltunk a szabadban hazafele, ejjel egy eldugott focipalyan.. :)

Masik meg ha azt is mondja, hogy faradt, tegyetek be egy filmet, bujjatok ossze, es kenyeztesd kicsit. Masszazzsal (olajjal vagy testapoloval), kozos furdovel, ilyesmivel. Pihenest adsz, megis erotikat is, erre szerintem mindenki vevo lenne :)


23/L

2013. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első egész jó ötletet adott :)
2013. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2013. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!