Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy férfi tényleg szexelni akar vagy csak a szája nagy?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 11:17
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Elkezdesz vele szexelni és ha elfut csak a szája nagy.
2017. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek privátokat!!!
2017. okt. 7. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor löki a sódert, megmarkolod neki a farkát, és azt mondod: gyere édes! Ha nem szalad el, akkor nem humbug.
2017. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha csapkodja a seggem én is megmarkolhatom neki?
2017. okt. 7. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De először csak a seggét te is, különben lehet tényleg elmenekül. 😂😂😂
2017. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a lábad közé nézel és van benned egy farok, akkor lehetséges, hogy akar tőled valamit. Ha jó csaj lennél, akkor tőlem meg se kellene ezt kérdezned, én tuti megdugnálak minden kétely nélkül xD
2017. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy szexpartnerem aki olyan jó csaj volt hogy egyszerűen nem bírtam ki és mindig olyanokat mondtam neki hogy egyszer úgy megdu.lak, egyszer hagyd magad, menjünk szobára meg nem is tudom miket. Azt egyszer egy szép napon azt mondta hogy csak a szám nagy. Hát fél perc mulva már letéptem a bugyit róla és már tudtam milyen az íze odalent. Szép kezdet volt :) na meg utána az a néhány hónap.
2017. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!