Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha a barátom már nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

Az elején pedig nem így volt, mikor összejöttünk. Állandóan szexelni akart, új dolgokat kipróbálni.

Akkoriban még éreztem, hogy mennyire akar engem, a nézésén, az érintésén, ahogy a nyakamat csókolgatta....

Olyan másfél éve vagyunk együtt, és az utóbbi pár hónapban vettem észre, hogy nem kezdeményez (azelőtt minden alkalmat megragadott). Van hogy hetek telnek el úgy, hogy egyáltalán nem szeretkezünk, és nekem kell feldobnom a témát, mikor keritünk erre sort?

Egyszerűen nem értem, mi történhetett. Mintha nem ugyanazzal a valakivel lennék.

Semmi változás nem történt rajtam, ugyanúgy nézek ki (se hízás, se fogyás).

Egy fiatal, szép arcúnak és csinosnak mondott nő vagyok, igényes, ápolt.

Mindent megpróbáltam, nyugodtan megkérdeztem tőle (nem veszekedve), mi a baj? Miért nem akarja már annyira? Talán gond van velem?

Mindig arra hivatkozik, hogy ''fáradt''. Lehet tényleg az, de nem egy esetről hallottam, hogy a férfiak ürügyként szokták használni (mint amikor a nőknek fáj a feje).

Vettem egy új szexi fehérneműt, egyik nap megjelentem előtte benne, igaz hogy együtt voltunk utána de akkor se láttam rajta a lelkesedést, közömbösnek tűnt, olyan volt mintha csak túl akarna esni rajta, kötelesség lenne.

Próbáltam mindenhogy kiszedni belőle finoman, azt mondta nincs baja velem, tényleg csak fáradt, sokat dolgozik.

Lehet ez az oka, vagy más húzódik meg a háttérben?

Mit tehetnék, hogy megint akarja? Vagy hogyan szedjem ki belőle, ha más az oka?



Komoly segítséget szeretnék kérni! Kárörvendőkből nem kérek.


26/N, 36/F



2017. okt. 6. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Elmúlt a szerelem. Valószínűleg neki ennyi az igénye.
2017. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elmúlt a lila köd és nem igényli annyira. (előző kapcsolatairól mit mesélt? mennyire központi elem az életében a szex? amúgy szoktatok közös programokat szervezni, együtt lenni vagy ez is kevesebb?)

Esetleg gondjai vannak(munkahelyi, anyagi, ...) és mivel nem vagytok épp egy korosztály nem meri/tudja megosztani a problémáit.

2017. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megcsal,a szeretője felé érzelmeket is táplál.
2017. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Öreg már.
2017. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarja, hogy kirakd. Sok férfi rendezi úgy, hogy figyelmetlenebb, szenvedélymentesebb lesz az olyan csajjal akit már megunt, de nem bunkó, hogy a csaj rakja ki őt. Igazából önérzetes csajnak már az is eléggé sértő, ha azt kell éreznie, hogy párja nem eléggé kívánja.


Sok nő tud félelmetes dühkitöréseket produkálni, ilyen csajokat feleslegesen kár magunkra haragítani...

2017. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt egy viszonylag hosszabb pihenésre üdülni, egy teljes kikapcsolódást biztosító idegen helyre! Minél távolabb annál jobb!
2017. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fura! Nagyon- nagyon fura!
2017. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez kihult.

Huzhatod de ez lesz a vege. A tanchoz is ketto kell. Ha te akarsh valtoztatnj de o nem, akkor barmit fogsz csinalni....

2017. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha tényleg kidolgozza a belét és nem sikerül neki semmi? Nekem ez okozott már "kedvetlenséget".
2017. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Pasiként megértem a fiúdat.

Én is hasonló állapotban élek.

Nagyon sokat dolgozom és annyi minden feladat van az életben, hogy mára már a sex a sokadik helyen áll.

Nekem elég a bújás és a szeretgetés.

Így a heti 3 sex is bőségesen elég. Néha még sok is.

Én is ellennék heti-kétheti 1 sexszel is.

Pedig régebben naponta 2-3x is lazán ment.

A felnőtt lét bizony nyomot hagy az emberben.

2017. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!