Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korbács vagy pálca vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korbács vagy pálca vagy vessző? Olyan emberek válaszát kérném akik már megtapasztalták ezeket.

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni milyen elfenekelve lenni,a partnerem megvan rá,csak kíváncsi vagyok mire számíthatok.

Köszi a válaszokat..

Nő vagyok..



2017. okt. 10. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Korbács: számomra nem ez a kedvenc és ha olyan helyen vagytok ahol esetleg csend kell ahhoz túl hangos. Ha mindenképp ezt akarod;akkor fenekeléshez valami kisebbet amivel jól lehet célozni.


Vessző: szerintem ezt nem kell magyarázni. Nem valami hangulatos bár annál könnyebben beszerezhető. Nekem túl snassz de az sem rossz. A célnak megfelel ha úgy adódik.


Pálca: (vékony) ez számomra a favorit,mert bár a vesszőhöz teljesen hasonlatos,mégis stílusosabb és komolyabb.

(Vastag pálca alkalmatlan fenekelésre)

2017. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a korbács jött be a legjobban, az nem csak fenekelésre alkalmas.
2017. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A korbács tényleg hangos, és kezelni is tudni kell. Azt főleg az egész felsőtestre ütésre használják, állva kifeszítve a delikvenst. A van a vessző, vékony átmérőjú, suhog, és csíp!Aztán a vastagabb a pálca, jól suhog, csíp és üt is. A bot csak fáj.Aki szereti annak nem rossz. Mesztelenül lekötve várni a büntit. Hallod a büntetőeszköz suhogását, mely a következő pillanatban a fenekeden landol. Mintha parazsat öntöttek volna rád, és áram szaladna végig a testeden. Összerándulsz, remegsz, de már kapod is a következőt. Aztán a nyolcadik után már nem bírod az egyre jobban előtörő fájdalmad elfolytani, az addigi nyögések, jajgatásokat az üvöltésed váltja fel. De a végrehajtó kíméletlen! aztán mikor eloldoz, remeg kezed lábad, kimegy belőled az erő. leülni még nem fogsz tudni, és hasonfekve fogsz aludni.Ha ezt akarod, érezd jól magad! Ja, a korbács nyoma sokáig látszik a hátadon.
2017. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőknek inkább a paskolót ajánlanám, vagy egyszerűen csak tenyérrel
2017. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként bőven megteszi a fakanál, hajkefe, cipőkanál, nadrágszíj. Nekem amúgy a lovagló pálca a kedvencem.
2017. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

A pálca vessző jó.

A korbács szar.

23 N

2017. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát..

Privát leveleket is :)

3-as válaszoló sorai lettek a kedvencem :) Neki külön köszi :)

2017. okt. 10. 22:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmu palca, bar elottem mar eldolt a kerdes, ugy latom :)

30F

2017. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Pálca, vessző, de nagyon fog csípni és hetekig nyoma marad. Legalábbis nekem.

Nadrágszíjt javasolnám elsőre, én azzal kaptam.

23L

2017. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nádpálcát javaslom az a barátnőm kedvence. Elsőre még izgatja aztán 4-5 ütés után rájön h ez k.vára fáj. Na ilyenkor jön a "neheze" mert bármennyire sikít v kéri h abbahagyjam nem szabad. Az előre kiszabott büntetést végig kell csinálni. hiszen ettől indul be csak igazán.

Bár újabban egy egész egyszerű szabályt hoztunk, számolnia kell a csapásokat, és nem szabad kiabálnia. Ha elrontja a számolást, v elkezd könyörögni h hagyjam abba.. akkor elölről kezdjük. Hányszor kapott már 2-szer annyi büntit emiatt a kis szabály miatt...

2017. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!