Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korbács vagy pálca vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korbács vagy pálca vagy vessző? Olyan emberek válaszát kérném akik már megtapasztalták ezeket.

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni milyen elfenekelve lenni,a partnerem megvan rá,csak kíváncsi vagyok mire számíthatok.

Köszi a válaszokat..

Nő vagyok..



2017. okt. 10. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10-es! Ez a számolás hozzátartozik a büntihez! Sőt! Két másodpercen belül kell mondani, és hozzátéve: "Uram/úrnőm!" Ha téved, vagy későn mondja, akkor az nem számit bele. De!!!! Meg kell egyeznetek előre egy "menekülő szó"-ban! Ez nem lehet az, hogy jajj, de fáj, neeee, hadd abba! Mert ennek semmi értelme, hisz a jajgatás is a játék része. De ha tényleg nem bírja, vagy megunta, akkor a menekülőszó kimondása után abba kell hagyni!
2017. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon szívesen elfenekelek bármilyen korú lányt bármivel megbeszélés alapján:)

16/F

2017. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

És mi van abban az esetben ha a Domináns férfi feleslegesnek ítéli meg menekülőszó használatát ?

Az feltétlenül szükséges ?

Teljes bizalom mellett is ?

2017. okt. 15. 21:37
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Természetesen van menekülőszó nálunk is. Igaz, még csak egyetlen egyszer kellett használni. Egész jól eltalálom h mik a barátnőm határai.

Kérdező: menekülőszó mindenképp kell, még egy jól bejáratott, sok éve tartó, 24/7 kapcsolatban is. Bármikor előfordulhat h az egyik fél nincs a játékra hangolódva, vagy figyelmetlen, fáradt. Vagy éppen a játék hevében, adrenalinnal fűtve olyan dologba kezdenek bele, ami mondjuk azt okozza, hogy az eksztázisból teljesen hirtelen egy súlyos pánikhelyzetbe kerül a szubmisszív fél.

Bezárásnál, bondagenál is van olyan szub aki arra vágyik, hogy több órára legyen bezárva/kikötözve. Aztán simán lehet, hogy 1 óra elteltével olyan pánik lesz rajta úrrá ami miatt gyorsan közbe kell lépni.

Lelki alázásnál pedig bármikor, akár véletlenszerűen is olyan érzékeny területre tévedhet az ember ami esetleg komoly lelki traumát okoz.

2017. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Átestem a beavatáson :D

A pálca lett a nyerő :)

Aki csak fontolgatja ne hagyja ki !!!

Az élmény semmihez nem fogható .frenetikus, fantasztikus :))

2017. nov. 3. 15:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Örülök neki! Beszámolhatnál róla, hogy milyen helyzetben kaptad, és mennyit!
2017. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Pálcával.

20-as csomagokban. Csupasz seggre :)

Egy asztal nagyságú bútorra felsőtesttel rádőlve :)

Összesen 80-at kaptam :)

2017. nov. 3. 16:21
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi elsőre!Kibirtad orditás nélkül? Mit éreztél úgy a tizedik körül?
2017. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem ordítottam, de markolnom kellett a bútor szélét rendesen egy egy nagyobb ütésnél :))

Nem kaptam nagyokat :)

Megbeszéltük vér nem kell.

Maximum hurka lehet !!

Na az lett is rengetek.

De újra belevágnék :))

2017. nov. 3. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!