Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti meddig próbálkozná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti meddig próbálkoznátok szex terén egy nőnél?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk csak szexet akartok és ,ha mondjuk komolyat.
2017. okt. 11. 07:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer elhatároztam hogy megcsinálom, akkor kivárom. Mindegy hogy mi a szándékom.
2017. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amiről a nyolcas beszél , na azoktól a pasiktól mentsen meg az ég!!!! /Nő vagyok/ egyszer kezdene igazi nővel, jah azok nem állnak le vele.... vissza kéne venni a zarcból :D !
2017. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Az beszél nagy arcról, aki magát az Igazi Nő jelzővel illeti? :D

Ne viccelj, a magadfajták a legelviselhetetlenebb ostoba pitsák, azok a fajták, akiket még megdugni sincs kedvem, mert 2 perc alatt képesek felidegesíteni :D

Szóval nyugodjál meg, semmi esély rá, hogy valaha is bármi legyen köztünk, de ezt nem az égnek köszönheted, hanem nekem :D

2017. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es Ápolt: hol írtam ilyet hogy IgaziNő? /már megnőttem/


Fogalmatlanok???? mi a f..om van életedben nem kaptál normális nőt attól tartok..ne szólj már bele olyan témába amiről lövésed sincs ...ha ennyire utálod a nőket basszus miért nem férfiakkal kezdesz...???

2017. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A nők totál fogalmatlanok, azt sem tudják, hány óra, még azt sem tudják eldönteni, hogy milyen ruhát vegyenek fel reggel, nem hogy azt, hogy kivel akarnak dugni vagy járni. Egyszer ezt mondják, fél óra/egy nap/egy hét múlva meg teljesen mást. " ez, öcsém, egy rakás .. sz.r. már megbocsáss. Én nem tehetek róla hogy a tyúkagyúakra bux..!

:DD

2017. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"bux.."

És te beszélsz tyúkagyúakról :DDD

Hallod, abba ne hagyd, szórakoztató :DD

2017. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

aszongya a logika..ez nő, tuti..: Egyszer ezt mondják, fél óra/egy nap/egy hét múlva meg teljesen mást.

Szóval akármit is akarok, akár dugás, akár komoly, én csak egyszer próbálkozok.


érted, csak egyszer. ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!!

:D de folytassátok bocsánat az offért..

de nem bírom ha valaki ennyire tiszteletlen..

2017. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Feltehetek félmeztelen képeket amiket ilyenek küldenek. na az jó lenne???? azon fox-nem a róka! röhögni!!:DDDD

Én is röhögtem rajtuk. Mondtam nekem jobbak a melleim..!

:DDDD

2017. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!