Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit csináltok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit csináltok, ha nagyon izgalomba jöttök egy nő társaságában, de még nem tart ott a kapcsolat köztetek, hogy rögtön szex legyen belőle?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerek egy férfit(35), de nem történt köztünk még semmi, csak futólag találkoztunk. Múltkor beszélgettünk hosszasabban és olyan feszült volt pattogott mint akinek kangörcse van, láttam is, hogy állt neki..

Én meg annyira hülyén éreztem magam utána, hogy itt beszélgetek vele, kérdezgetem mindenféléről..

Hogy oldjátok meg a dolgot hasonló esetben?

Milyen érzés?

Mert úgy gondoltam ennél gyakrabban feláll a pasiknak, hogy így kelljen viselkedni, mintha kínoznák..


2017. okt. 10. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nem megyek kanossan talizni,ez egy amatőr lehet.
2017. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban megesett ilyesmi, na nem vagyok én 100, az éven lettem 3x. A tizen közepe/vége volt nálam ilyen. Hogy oldottam meg? Megpróbáltam rábeszélni a lányt a dologra, nem tolakodóan. A reakcióból lejött, hogy mire számíthatok. Ha nem volt esélyes a dolog, ott és abban az időben, akkor benyeltem a dolgot. Nem volt kellemes, de nem éreztem kínzásnak, nem is volt az, csak kész voltam. Tompítottam, tereltem a gondolataim.

Nálam az volt a probléma, hogy mentem minden nekem tetsző lányra és 1-2 hét után... WTF? Normális vagyok én? Oké, jól néz ki de a buksiban bajok vannak. "Meg kellene beszélni" a lentieknek a vezetőséggel a dolgokat.


Ma már ez van :-) 10 éve kompromisszumra jutottak és csak 1, de az... visszahozta a "kölyökkoromat" még most is!

2017. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit/igyekszem nem tudomást venni róla. (Egyszer, kétszer komolyan megfájdult néhány lenti izmom emiatt, nem volt kellemes hazamenni, de pár óra után már nagyjából rendbe jött) 23/f
2017. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2

Csak nekem nem értelmes, amit írtál?

2017. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek


Az lehet...

Talán túl burkot vagy mi?

2017. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 A második felét én sem értem, de ez generációs probléma lehet.
2017. okt. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megdugom, ilyen egyszerű.
2017. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom nektek ha nem értitek a második válaszát.

Régebben minden csajra ráment, de hamar kiderült h buták és nem teszenek valojában csak a farkának. Aztán végiggondolta h ez így nem oké h mindenkirea felizgul. Aztán keresett egy értelmes csajt és vele van 10 éve és nála még most is feláll.



A kérdésre a válaszom:

Én csak kamaszként találkoztam ilyen fiúval. 35 évesen már szerintem kéne ezt kontrollálni.

26N

2017. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elképzelem vírusos hasmenés közben.
2017. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem az utóbbi években nem volt barátnője..erre következtettem azokból amiket mondott.A munkája lekötötte.

Vírusos hasmenés az hogy jön ide?:)

2017. okt. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!