Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kövérebb" nők érdeklik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kövérebb" nők érdeklik a férfiakat, vagy egyáltalán nem, és meg sem látják őket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mit értesz kövérebb alatt? + 15 vagy +40-50 kilót? Mert nagyon nem mindegy!
2012. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
+25
2012. aug. 5. 13:42
 3/19 A kérdező kommentje:
tehát nem olyan nagyonnagyon, ha érted, mire gondolok, van alakja, dereka, csípője, csak azért van rajta felesleg
2012. aug. 5. 13:43
 4/19 anonim ***** válasza:
hány kilóban gondolkodjak 75-80 ?
2012. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Annyi még belefér, ha arányosan oszlik el és nem csak egy testrészre koncentrálódik.
2012. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
pl én 168 cm vagyok és 95 kiló, de mindenki azt mondja, hogy kb 15-tel kevesebbnek nézek ki, régebben rengeteget sportoltam, talán azért. És most újra elkezdtem sportolni, heti 4 alkalommal, szóval elindult a fogyás, csak kíváncsi vagyok, hogy ezért nem érdeklek-e senkit
2012. aug. 5. 13:47
 7/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

mihez képest + 25 az a nem m1

ha már van felesleg akkor járjon hozzá mell is :) relatíve alacsony + molettebb + mellkas tájékon jól eleresztve no az jó tud lenni bár én alapvetően azt szeretem ha nem kap görcsöt a nyakam ha meg akarom csókolni a csajt szóóóóóóóval.. no vannak előnyei és hátrányai a témának.

2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
"jár hozzá mell is" :P de nem nyakbegörcsölősen nagy :) meg csípő is jár hozzá stb, szóval arányos, csak a körvonalak vannak kíjjebb
2012. aug. 5. 13:49
 9/19 A kérdező kommentje:
meg pl pocakom szinte egyáltalán nincs
2012. aug. 5. 13:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez így annyira hülyeség. Rakj fel egy képet, arc nélkül. Páran majd kicsapják rá, páran pedig megmondják őszintén mit gondolnak. A te esetedben.


Általánosan meg van akit érdekel, de a kifejezetten ducikat (+25 kg) kevesebben kedvelik.

2012. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!