Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik azt állítják, hogy szeretik a kis melleket, valójában hazudnak?

Figyelt kérdés

Sosem olvastam azt egy férfitól sem, hogy minél nagyobb egy nőnek a melle annál csúnyább, épp ellenkezőleg, vonzzák őket a minél nagyobb mellek.

Megnézik, meg akarják fogni, azokról álmodoznak.


A kis mellű lányoknak csak azért mondják, hogy a kicsi is izgató, hogy a bugyijukba juthassanak, ha már nagy mellűvel nem sikerül?


2017. okt. 17. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem. Azért mondják, mert a nagyot IS és a kicsit IS szeretik.
2017. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

nekem a tenyérnyi eddig a kedvencem, imádtam az exem kis melleit, amikor hízott akkor oda is hízott és az zavart amikor nem fért el a tenyeremben :D

amikor a tenyeremben volt azt éreztem, hogy "mind az enyém", jó érzés simogatni, puszilgatni, szerettem velük játszadozni :) főleg beolajozva simogatni :P

szerintem simán szerethető a tenyérnyi mell


a teltebb alak a kedvencem, a stria és a narancsbőr (persze módjával) szintén dob a hangulatomon

nem mindenki egyforma

meg fenék párti vagyok, popsiból meg a nagyobb jön be

szóval van pár dolog ami egyeseknek nem jön be, nekem meg igen


haveromnak meg a fiús csajok tetszenek, nekem meg pl az nem jön be, vagy a mű nők, vagy a nagyon vékony csajok...

kinek mi :)

2017. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
és te tényleg jobban szereted az átlagos méretű farkat, vagy csak hazudsz nekik?
2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem hazudok, nekem átlagos is megfelel, mivel elég alacsony vagyok...
2017. okt. 17. 20:00
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a kis mell. (26/F)
2017. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

a pasik többsége meg ezt nem akarja elhíni. ugyan úgy vagyunk vele mi is ahogy te a farok témával, azzal van baj ha te ezt nem hiszed el és ahogy viselkedsz emiatt.

Volt már olyan pasid akinek átlagos volt a mérete és neked megfelelt, de ő ezt nem hite el?

2017. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13 és 16-os vagyok a sok hülye miért szavazott le?
2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én mindig a nagy melleket szerettem, ilyen barátnőim voltak, aztán egyszer megismertem egy lányt, akinek kicsi mellei voltak, de nagyon megszerettem, szerelmes lettem belé és 100x jobb volt az ágyban, mint az előzőek, így rájöttem, hogy nem az a lényeg. Mai napig izgat persze, ha egy nőnek nagy melle van, viszont a kicsi ugyanolyan izgató tud lenni. Ha szereted a nőt, akkor nem az lesz a lényeg.
2017. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát, én olyanról már hallottam élőben, hogy valaki SZERETI a nagy melleket, vagy SZERETI a gömbölyű melleket... de ugyanezt a kifejezett vonzódást a kis mellek irányában még soha. Csak itt.

(És persze itt is kizárólag az önbizalomhiányos, kismellű kérdezők felé.)


Szóval én nem zárom ki teljesen, hogy vannak, akik a kifejezetten fiús melleket kedvelik, de szerintem a nagy többségük csak kamuzik, vagy legalábbis mindegy nekik a mellméret (csak legyen már nőjük).

2017. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze, de mi a kicsi? Nem a melle lesz izgató önmagában az igaz, hanem az összhang. Nem értek azzal egyet, hogy akinek a kis mell a vonzó, annak mindegy milyen nője van csak legyen.
2017. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!