Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak jól áll az orrpierc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak jól áll az orrpiercing? Lewis hamilton miért visel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz. De nekem nem jönnek be a PC - s pasik.
2017. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a piercing:)
2017. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lewis Hamilton erről azt nyilatkozta, hogy van egy női barátja, akivel szeretnek csak úgy bemenni egy-egy stúdióba és készíttetni egy új tetoválást, vagy egy testékszert. Egyik ilyen alkalommal elmentek és azóta van neki.

Ezen kívül nem tudom, miért hordja. Neki tetszik, több mint valószínű és semmilyen homo, vagy hetero kifejezés nincs benne.

Nekem is van mind a két oldalon, hogy jól áll-e? Szerintem igen, negatív véleményt róla még nem hallottam. Ettől még heteroszexuális vagyok, továbbra is csak a nőket kedvelem olyan téren, viszont eléggé nagy tetoválás és testékszer rajongó vagyok. Nekem ez a részem, így érzem magam teljesebbnek.

2017. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kéne de csak a feka paliknak meg a nőnek áll jól .A fehéreken elég ratyis sajnos.
2017. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamiltonnak nagyon jól áll szerintem. :)
2020. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!