Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felmentem egy ismerősömmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmentem egy ismerősömmel a lakására és ott szexelni akartunk volna. Nekem nem ált fel. Miért?

Figyelt kérdés
Sokat ittam rengeteg vodkát és hányingerem is volt végig a előjáték alatt. Bárhogy akartam sehogy se állt fel a farkam. Lehet hogy impotens vagyok? Aztán csak egymáson hemperegtünk és kidobtak.

2017. okt. 20. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

"Sokat ittam rengeteg vodkát"


Na vajon miért.. Meg is válaszoltad magadnak.

2017. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor lehet hogy nem vagyok impotens? Mert ma kivertem és működött. Akkor valószínűleg a ital lehetettt a gond mert ahogy becsuktam a szemem forgott velem a világ és öklendeztem annyira hányingerem volt
2017. okt. 20. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs még ebben tapasztalatod?

Tintázással fordítottan arányban áll a merevedési készség.

Azaz, minél részegebb vagy, annál nehezebben áll fel.

Minden bizonnyal nem vagy impotens.

Legközelebb józanon próbáljátok (vagy csak épp spicces állapotban)

2017. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 jeverezi válasza:
3-as! Köszönöm a választ nincs olyan sok tapasztalatom nem szoktam nagyon berúgva sokszor szexelni. Csak kocsmában teljesen berúgtam alig tudtam járni de elcsábítottak és lakáson még aazért akartam szexelni egy jót. Csókolóztunk ölelkeztünk folyamatosan csak az volt a baj nem állt fel a farkam és ahogy becsuktam a szemem forgott a világ és azt hittem az ágyra hányok. A csaj meg mellettem csiklandozta a heréimet én meg jó mélyen benyúltam de a farkammal lett volna az igazi -.-
2017. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevesebb cefre, stabilabb farok. A kérdés megoldódott, de jött az új. A 4-es válaszadó maga a kérdező, mégsem jelenik meg ,,a kérdező válasza" felirat. Miért van két nickje a kérdezőnek? Hm...
2017. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van két nick mert az egyik a részeg a másik a józan.
2017. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Király válasz, Spricc! Ment a pacsi!
2017. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2017. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elmondtad, hogy be voltál baszva. lábadon alig álltál, majd pont a p_csöd állt volna !

legközebb igyál kevesebbet, hogy élvezd is!

2017. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hányinger közben nem csodálkozom, hogy nem állt fel a farkad.Nem kell annyit inni, Ennyi a titok.
2017. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!