Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás, amiért felmentem a lakására?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 4. randink volt. Megbeszéltük, hogy felmegyek hozzá, ő meg főz nekem. Ebédre mentem hozzá.

Kaja után csókolóztunk, aztán elkezdett tovább menni, én viszont szóltam neki, hogy még nem szeretném. Válasz: "francokat nem szeretnéd", aztán leráncigálta rólam a nadrágot, utána lefogott, és... megtörtént. :( Utána sírtam, zokogtam, de azt mondta, hogy miért megyek fel a lakására, és miért öltözöm fel szexin, ha nem akarok vele lefeküdni, és igyam csak a levét az ellentmondásos viselkedésemnek.

Valamilyen szinten elhiszem, hogy neki van igaza, éppen ezért senkivel sem beszéltem még erről. :( Félek, hogy ők is a képembe vágnák, hogy hibás vagyok...

Nos, itt névtelenül megkérdezem: Hibás vagyok?

Tudom, hogy törvénybe ütközik, amit tett, mert ez nemi erőszak, de a viselkedésemet ha hozzávesszük, fair lenne feljelenteni? Nem akarok igazságtalan lenni senkivel...


2014. dec. 9. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Előre szólok ez saját vélemény lesz nőgyűlölet nélkül.

Amit tett az nem elfogadható, nem tartom férfinak az olyat akik erőszakoskodik.

De volt már 3 randitok, megismerted valamennyire és ő felhívott a lakására, te belementél és szexin öltöztél fel. Ezeket a jeleket ő annak vette, hogy benne vagy, még ha "kéreted is magad"...

Részben hibás vagy szerintem te is, de ez akkor sem kifogás arra amit tett.

2014. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy felmész valakihez, nem = ba$zni akarsz vele.

Ezt ő is tudhatná. Meg mindenki más is.

Én sok pasival aludtam együtt úgy, hogy nem szexeltünk.

Egyik sem próbált megerőszakolni.

(Nem azt mondom, hogy nem próbálkoztak be semmivel, de nem fajult eddig, és nem is volt szex.)

2014. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem hiszem, h ez igaz történet?
2014. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Kötelesseged feljelenteni ezt az állatot.
2014. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ez törvény szerint nemi erőszak, ha feljelented, le is ültetik. Egy igazi férfi ilyet nem csinál! Viszont: ha nem akarok egy férfival lefeküdni, nem megyek fel a lakására!
2014. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy a hibás! Attól, hogy vki szexin felöltözik, nem azt jelenti, hogy leakarsz vele feküdni...egyertelmû, hogy egy randira Vki csinosan oltozkodik fel. En is mentem fel a barátomhoz csinosan, csokoloztunk az ágyban is, de mondtam neki, h ennyi fer bele...ha kicsit nehezen is, de tiszteletbe tartotta. Az a fiu nem tud uralkodni magán...
2014. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ASOT ***** válasza:
100%

Első 2-nek igaza van.


Az , hogy csinosan szexin felöltözöl az még nem ad okot arra, hogy erőszakoskodjon. Abból lehetett volna, egy egyszerű kellemes délután is max csókkal.

De ő beindult rád.


Próbáltál egyébként eljönni tőle, visszafogott , visszaráncigált és lefogott??


Amúgy fel azt feljelentheted, de valószínűleg már nem sokat fogsz elérni vele, ahhoz átvizsgálnának téged h történt e erőszak van e arra utaló jel. Ha nem találnak semmit akkor nem fogják lecsukni a srácot.

Főleg, hogy önszántadból mentél fel hozzá.


Ez egy sajnálatos megtörtént esemény, és reménykedhetsz benne, hogy nem fog többet előfordulni.


Persze nagyon remélem, hogy nem vagyok hülye és ez nem kamu.....mert sok ilyen kamus kérdést tesznek fel

2014. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ennek kamu szaga van :)

Amúgy meg nem fogják ezért lecsukni tényleg! :)

2014. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nem egyszer aludtam ott a BARÁTOMNÁL (és ő is nálam) ittasan, úgy hogy nem történt meg a dolog (szűz vagyok, de bőven 18 felett). Egy normális férfi megérti, hogy a nem az nem. Abszolút nem gondolom, hogy a nő hibája. Maximum annyiban, hogy rosszul választott, de ezt sem rónám fel.
2014. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, ne tetézzétek a fájdalmam azzal, hogy hazugságnak minősítitek... :(

Próbáltam lerázni, kiabáltam, de esélytelen volt, így egy idő után megadtam magam, és sírva vártam, hogy vége legyen.

2014. dec. 9. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!