Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőt hogy lehet orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt hogy lehet orális szexre kényszeríteni? Mi van ha bosszúból leharapom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ugyan nő, de ezer helyen olvasom a zaklatási botrányokat, hogy adott nőcit orális szexre kényszerítettek. Nem értem egy hogy zajlik???

Az odáig oké hogy érzelmi vagy fizikai fenyegetéssel zsarolással arra kényszerít hogy kapjam be a farkát. Lehet kénytelen vagyok be is kapni oké.

Na de ha már a számban van mi tart vissza hogy full izomból ráharapjak a répájára? Ha nincs mázlija le is hararom neki, de lehet megússza egy súlyosan roncsolt bőrön lifegő répával az illető.... garantáltan nem kényszerít többé senkit.


Szóval hogy kell ezt elképzelni? Ott a szegény kényszerített nőcike szájában a répával és szopja? Miért nem harap rá fullra ha már úgyis a szájában a bré?


2017. okt. 26. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ja, ráharapok, utána még lehet meg is fojt.
2017. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
én is arra tudok gondolni, hogy ha egy nő nem bátor, nem fogja megharapni. ha meg van olyan bátor, az nem fog idáig eljutni !
2017. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nekem volt egy csajom aki amikor dobtam azt kürtölte bele a világba (mondjuk kutyát se érdeklete de ez más téma) hogy én vele erőszakoskodtam ő nem kis akarta de gyakran szexeltünk mert "én akartam"

hát én meg arra emlékszem hogy míg együtt voltunk soha egy szava se volt hogy "ne" akkor tüzelt mint egy szuka.

De amikor dobtam már nagy hirtelen erőszakoló lettem mert ő"nem is akarta" a lófüttyöt nem tüzelt mint egy szuka....

2017. okt. 26. 11:14
 4/11 Shanyika82 ***** válasza:
66%
jól mondja a 2-es. ott nem szopogatás van, hanem inkább a kemény szájbaba$zás.
2017. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vesztették már el így páran a péniszüket, vagy egy részét.

A bulvársajtó imádja az ilyen eseteket.

2017. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ha egy nőt orálisan erőszakolnak és mondjuk leharapná, akkor a férfi utána simán megölné őt már akkor.


Ez most olyan, mintha valaki késsel ki akarna téged rabolni, erre adnál neki egy pofont.

2017. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

" bosszúból leharapom ".

Első gondolat . Feljelent X napon belül gyógyuló testi sértésért.


Ha az együttlét alatt Te 100 % úgy érezted, Ő is élvezi, akkor csak simán boszúból mondja ezt az erőszakot.

2017. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Már megint az áldozathibáztatás. Egyszer erőszakoljon seggbe egy AIDS-es csöves és utána járjon a szád.
2017. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig könnyű olyasmiről okoskodni, amit még sosem éltél át.
2017. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória haver! "Egy nőt hogy lehet orális szexre kényszeríteni? Mi van ha bosszúból leharapom?

Nem vagyok ugyan nő"

Te homár vagy nem heteró.

2017. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!