Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az izgatóbb egy férfinek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az izgatóbb egy férfinek? Ha tangában megyek masszázsra hozzá vagy ha frissen borotvált pucér puncival fekszem fel az ágyra? Előzmény: ismerős, szerelem, reménytelen, szanalmas tudom de azért megyek hogy addig is érintsen mert szeretem

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 11:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Se voltam még hogy kell úgy feküdni hogy minél többet lasson? Az a baj összeérnek a combjaim mert elég keskeny a csípőm így nem tudom mennyire látni be.
2017. okt. 26. 12:05
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Tangát kihagynám. És persze a mama bugyit is :P

Kényelmeset, apol, és takar amit kell. Túl egyértelmű : Te mást is akarsz tőle ha tangát húzol. Annyira ne legyél szőrös, mert az is durva mikor mint a tüske kiáll a bugyin keresztül.

Maradj meg a jóleső masszázsnál, első lépcsőben.

Nem tudhatod a pasi, foglalt - e. Nem lenne szerencsés ha " kelletnéd " magad. Teljes masszázsra akarsz menni hozzá? Mert van amikor csak gerinc. És persze kérheted hogy a virgácsodat is gyúrja át. A combodat is beleértve. Ez kezdetnek elég jónak tűnik.

De írnak majd nálam okosabb tanácsot is biztosan.


( Nemrég 10 gerincmasszázs volt kiírva. Reumás doki által.

Pasi is masszírozott, mert ő hozzá is beosztottak. Ő pl meleg olajjal gyúrta át a hátamat. Lábam, combom kimaradt, nem volt előírva :P ).

2017. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sved 60 perces . Kérdezte hogy csak hátul szeretnem vagy elöl is mondtam csak hátul ezt azert kértem így nehogy lássa az arcom hogy észrevegye rajtam hogy kész vagyok tőle.
2017. okt. 26. 12:19
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem lenne nála esélyed?
2017. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Legyel gatlastalan, ramenos ha ez a helyzet. Mit veszithetsz? Lasson minel tobbet. Legyel terpeszbe, akar bugyi nelkul is felfekudhetsz. Ha odanyul, odanyul. Ha nem akkor nem.

(Egy ex-masszor)

2017. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha masszórként dolgozik akkor csak egy munkadarab vagy neki amin dolgozni kell, semmi több. Olyan mintha egy nőgyógyász munka után peepshow-ba menne.

Benned is csak egy melót fog látni amivel estére minden bizonnyal tele van a töke.

2017. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Akár ez is benne van a pakliban, csak " egy munka darab " vagy.

Vagyunk a masszázs szalonba.

2017. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%
szerelem nem is létezik csak szexuálisan kivanod maximum, en akarhany jo csajt latok lattam ilyen hogy szerelem az nem volt de viszont megdugni jo.
2017. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mikeXxX ***** válasza:
69%
Néma vagy kérdező mert akkor megértem a dolgot ellenkező esetben pedig szánalmas ember vagy komolyan azt hiszed ha valakinek nem jössz be akkor majd be fogsz neki jönni ha meztelen vagy ennyire nem lehetsz sötét ! 38f
2017. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
77%
pizsamában
2017. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!