Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Akik szerelemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Akik szerelemben vannak a párjukkal, voltatok már ilyen helyzetben, illetve éreztettek már ilyet, vagy valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon-nagyon szeretek. Nagyon sokáig vártunk egymásra, bármint szexuális téren, mert úgy voltunk vele, hogy annál gyönyörűbb lesz.


Én két és fél éve nem voltam férfival, mivel nem szerettem bele senkibe, annyira, hogy bárkinek odaadjam a testem, egy közel négy éves kapcsolat után.


Ezzel a fiúval, nagyon sokáig csak ölelkeztünk, csókolóztunk, ő masszírozott engem, illetve sokat pettingeltünk.


Amikor most megtörtént közöttünk először a szeretkezés, nagyon gyengéd volt, teljesen benedvesedtem, mintha bepisiltem volna, a nemi szervem környéke és a fenekem is nedves volt. Végig úgy voltunk, hogy szinte egybe olvadt a testünk.


Egyszerre volt jóleső fájdalom, a teljes gyönyör. Olyan hevesen dobogott a szívem, remegett a testem, minden tapintástól összerezzentem.


Azt hittem meghalok. Egyszerre fájt és egyszerre volt gyönyörű, de nem szenvedősen fájt, hanem csak finoman fájt.


Normális, hogy úgy éreztem mindjárt meghalok?

Éreztettek már ilyet?


A volt párommal is jó volt, de ilyet még nem éltem át.


Megkérdeztem a fiút, azt mondta nem voltam hangos csak sóhajtoztam és nyögdécseltem.



2017. okt. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezded élvezni a szexet. A nőknek ehhez idő kell. Lesz ez még ennél is százszor jobb.
2017. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Tök normális nálam minden nő ezt éli át 34F
2017. okt. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!