Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megmondta, h neki mekkora!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondta, h neki mekkora! Nem tudok mit kezdeni az infóval! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Randizgatom egy sráccal, nagyon tetszik. Félénk, fura, de jól fura. Eddig, még csak csók volt, de tegnap elmondta, h neki 12 cm hosszú a pénisze. És h zavar-e ez engem? Mondtam neki, h nem, de megijedtem, azt gondolom h az nem nagy, de szért nem túlságosan kicsi sem. Jól gondolom? Nem vagyok szűz, volt már néhány barátom, de sosem méregettem h nekik mekkora volt! Kerestem itthon egy mérőszalagot, h lássam pontosan, mekkora a 12 cm. Nem tűnik zavaróan kicsinek, vagy tévedem?

Buta kérdés tudom, de nem tudom h mitévő legyek!

23N



2017. okt. 30. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
próba cseresznye. ha béna, a 20cm-el is béna. ha ügyes, a 12 is bőven jó
2017. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak a matekból indulunk ki...

Egy ujjam, ami 10 centinél is kisebb, ha bedugom és jó módon mozgatom, orgazmust okoz a nőnek. Ugyanezt miért ne lehetne farokkal? Ráadásul az vastagabb is. A vastagság szintén nem elhanyagolandó tényező... Nem mindegy hogy 3 centi vastag neki, vagy 5.

2017. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem sajnos volt már részem 11-12 cm-eshez. Szörnyű volt.


Fizikailag nem tudom önmagában milyen lett volna, de a srác elcseszte a folyamatos aggodalmaskodásával, szerencsétlenkedésével.


Én csak azt tudom mondani, hogy próbáld ki, aztán lásd meg magad, hogy milyen.

Van egy határ, amitől felfelé élvezetes, ha kedvelitek egymást a másikkal, de az inkább olyan 14 centinél kezdődik, nem 12-nél.


Ilyet meg senki ne mondjon, hogy "Jobb egy 12 centis jó, mint egy 20 centis rossz." JÓ!

Na és jobb egy 12 centis jó, mint egy 17 centis jó mondjuk? Nem. Ne így hasonlítsátok össze, hogy a kisfarkú biztos jobb a szexben, hanem hogy van egy átlagos méretű és egy kicsi méretű ember és mindketten egyformán jók az ágyban. Na így már nem a kicsi a jobb.

2017. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Hallottad az előzőt. Itt az ideje megszégyeníteni a srácot.
2017. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Azért mondta meg ezt így, mert valószínűleg volt már rossz tapasztalata.

Ha továbbra is érdekel akkor fejlesszétek tovább a kapcsolatot, érezni úgyis akkor érzed, hogy hiányzik-e valami, ha már benne vagytok.

Legalább is ő benned.

Ez okozhatja a félénkségét is, extrém esetben azt is, hogy ezzel a parázással eddig soha előtted nem jutott nővel egyről a kettőre.

2017. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Képeket nem kérek!


Volt már barátnője, mert látásból ismertem korábban is. Kifejezetten szép csaj volt. Félénk, de mégsem mondanáb bizonytalannak. Különleges! :D

2017. okt. 30. 17:40
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Maga a méret semmit nem jelent. Attól függetlenül lehet jó is meg rossz is.
2017. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként az ujjas példa azért rossz, mert az ujjam egészét be tudom csúsztatni, még egy bármekkora pénisz egy része a lábak miatt nem tud úgy hozzáférni
2017. okt. 30. 17:43
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Lackobmw tuti küldött a farkáról képet mi? :D Egész nap itt küldözgeti a szerencsétlen a farkáról mindenkinek a képeket...
2017. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

2. vagyok megint.

Az , hogy a lábaid útban lennének... nem akarlak elkeseríteni, de ezek szerint nem csináltál sok mindent még.(nem beszólás)

Mi van, amikor a lábaid a pasi vállán vannak, a hátadon fekszel és úgy lök rajta, hogy nyekereg az ágy? Akkor a töve is oda kerül, ráadásul a lökések ereje miatt (szerintem négyszög hullám mintázatban, de lehet szinusz görbében) sokkal erősebben érzed a behatolást.

Vagy a szokásos kutya póz?

2017. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!