Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a véleményetek arról ha a férfi akivel ismerkedtek sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Egyre inkább terjed a trend, hogy a férfiak is sminkelik magukat, főleg nyugati országokban. Persze nem úgy mint a nők, de sok férfi használ alapozót például.

Ismerkednétek ilyen férfival?



2017. jún. 20. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Buzulás...
2017. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyre jobban igaz a mai világra, hogy:

A nők egyre jobban elférfiasodnak, a férfiak meg elnőiesednek.

A smink úgy őszintén, mióta férfias? Ha nem vagy színész, előadó, akkor minek nyomnád tele az arcodat hétköznap ilyenekkel?

Minek?


Egészségesen kéne étkezni, megfelelő folyadék bevitelével és akkor nem lenne tele az arcod ragyával, amit alapozóval akarnál eltüntetni.

Egyébként pedig az alapozó eltömíti a pórusokat. :D Szóval erről csak ennyit.

2017. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az ilyen nem férfi, kizárt hogy is erkednék ilyennel.
2017. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha színpadon lép fel rendszeresen (bohóc, színész, zenész) és a fellépések alkalmával sminkel, egyébként nem, az nem zavar. Egyébként meg még én, nőként sem sminkelek rendszeresen, egyrészt, mert azt az időt inkább más, számomra értékesebb tevékenységekre fordítom (reggel még 5 perc alvás...), másrészt leizzadom, akkor meg mindegy.
2017. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Fúj! Az ilyen nem pasi, hanem homi! Undorító...
2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A korrektort el tudom a fogadni, de az alapozo szerintem noiesen finomma varazsolja a bort, az fura lenne. En semmi kivetni valot nem latok a borhibak korrigalasaban, a pattanas, szem alatti karika, veralafutas mindenkit erint. Ha nem mul engem felul a piperezesben akkor nem erdekel.
2017. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így is elég gáz, hogy nőiesednek a férfiak, ez nálam kicsapná a biztosítékot. Én megmaradok az eredeti férfias férfiaknál, nem vagyok leszbi.

21L

2017. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik egy pasin,amikor kek karikak vannak a szeme alatt. Meg az egyenetlen bor is. Termeszetesdn,ha fiatal es amiatt ragyas,( huszoneves)akkor sminkelhet is,az ugy is tetszik,mert a fiatal pasik jonnek be.

A smink az taszit.

2017. jún. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit használ és mennyit. Ha a fél Rossmannt az arcára keni, az nekem nem férfias.

De nőként, aki gyakran sminkel, megértem, ha bőrhibák, ilyesmi miatt sminkhez nyúl. Nagyon vékony réteg alapozó, pici púder, pici korrektor nekem beleférne. Más (szempillaspirál, rúzs stb.) már nem.

2017. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!