Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak akkor ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha a katolikus barátnőm többet nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nagyon szigorú katolikus keretek közt nevelték. Mikor összejöttünk úgy nézett ki hogy itt házasságig nem lesz szex, de annyira szeretett hogy 5 hónap után mégis lett. Fél évig ezután minden rendben volt, de most összeomlott a bűntudattól és nagyon úgy néz ki hogy többet nem akarja. Én mindenképp vele akarok maradni és ő is velem, de nekem nyilvánvalóan kell a szex is, amit amúgy ő is nagyon szeret de nem képes rá most és tudom hogy ha várok is és javul a helyzet, ha újra megtesszük megint nem lesz képes megbékélni magával. Én viszont már nem tudom elképzelni enélkül a kapcsolatot.Előbb utóbb ő is akarni fogja megint, és aztán megint rosszul érzi majd magát, és így tovább és így tovább...

2017. nov. 3. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Nedd el akkor. No problémó.
2017. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jaa az kimaradt hogy 19/F... A házasság nem játszik
2017. nov. 3. 19:35
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Szörnyű,hagyjad az ilyet.
2017. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még plusz infó. Én is vallásos vagyok csak más felekezetű, és én ezt a házasságig dolgot sosem tartottam fontosnak. Másrészt pedig ezen kívül egy tökéletes kapcsolatról van szó ahol épp a szakítást pobálom elkerülni
2017. nov. 3. 19:55
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

*Vedd el*, most látom, hogy elgépeltem, bocsi.


Az a baj, hogy ezeket a vallási dolgokat olyan mélyen az ember agyába tudják tolni, hogy nem bírsz velük.

Mikor az elméd legmélyebb része a vallásé... nem nagyon van olyan dolog, ami megoldást jelenthetne. :/

Ha csak nem addig izgatni, amikor csak alkalmad van rá, hogy te legyél az új istene és eléd boruljon le. :)

Vagy beszélgess sokat róla erről és okosabb leszel.

2017. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért kell olyannal járni, akivel összhangban vagytok. Nem lehet kényszeríteni a szexre.


beszéld meg vele, hogyan tovább, és ha nem tudtok megegyezni, akkor ne erőltessétek.

2017. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
pf :d
2017. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Pszichologushoz vagy szexualpszichologushoz kene mennie. Ez eleg szornyu lehet :( Szegeny lany :( Es persze te sem vagy irigylesre melto helyzetben.

Csak a szex miatt ne vedd felesegul most, gyerekfejjel!

2017. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

Bírom, hogy az emberek meg sem próbálják érteni ezt, egyből ostoba vallásozni kezdenek.

Valakinek ez szerepel az értékrendjében, fogadjátok el.


Kérdező, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ha eléggé szereted, vársz rá, ha úgy érzed képtelen vagy erre, akkor meg jobb, ha útjaitok különválnak.

2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha egy pár már elkezdett szexelni majd hirtelen abbamarad, az tönkre tudja tenni a kapcsolatot, onnantól semmi nem lesz ugyanolyan. Remélem hogy ez a mélypont nála nem végleges, megvárom persze amíg rendbe teszi magát és segítek neki ebben, ez a legkevesebb. A baj ott van hogy ez a körforgás folyamatosan ismétlődni fog...
2017. nov. 3. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!