Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak akkor ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha a katolikus barátnőm többet nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nagyon szigorú katolikus keretek közt nevelték. Mikor összejöttünk úgy nézett ki hogy itt házasságig nem lesz szex, de annyira szeretett hogy 5 hónap után mégis lett. Fél évig ezután minden rendben volt, de most összeomlott a bűntudattól és nagyon úgy néz ki hogy többet nem akarja. Én mindenképp vele akarok maradni és ő is velem, de nekem nyilvánvalóan kell a szex is, amit amúgy ő is nagyon szeret de nem képes rá most és tudom hogy ha várok is és javul a helyzet, ha újra megtesszük megint nem lesz képes megbékélni magával. Én viszont már nem tudom elképzelni enélkül a kapcsolatot.Előbb utóbb ő is akarni fogja megint, és aztán megint rosszul érzi majd magát, és így tovább és így tovább...

2017. nov. 3. 19:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
#10, nem teszi tönkre. Ismerek olyan fiatal párokat, akik miután megtértek abbahagyták, és majd az esküvő után feküdnek le újra. Nem tette tönkre a kapcsolatukat, sőt, megerösítette. :)
2017. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
"A házasság nem játszik" Akkor puszi jobbrol, puszi balrol és menjetek szét. Ha meg tényleg szereted akkor miért nem lehet házasság????? (Mert mégsem szereted igazán!!!!!!!)
2017. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Te vágod mit jelent az hogy 19/F? Azt hogy 19 éves srác vagyok. Fiatal és éretlen vagyok még a házassághoz, az ember ne házasodjon meg 19 évesen. Persze, feleségül szeretném venni, de nem most, 24-25 évesen.
2017. nov. 4. 00:39
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell szo szerint ertelmezni a vallast, az a fundamentalizmus. Hagyjuk meg ezt az igazhitueknek.

Szeretet, hit - ennek szellemeben legyen vallasos es ne ugy elje meg a hitet hogy ha 3 rozsafuzert zsolozsmaztam vegig akkor az keves, de 4 mar jo...eskuvo elott tilos a szex utana meg mehet...

Te is es o is az elkepzelt istene teremtmenyei vagytok a hormonjaitokkal es a vagyaitokkal egyutt, ezert nem ertem miert kellene szemben mennetek azzal amit a teremto igy elrendezett. Szemben, meghozza esendo, bunos es tokeletlen emberek altal lefektetett hulye szabalyoknak megfeleloen.

2017. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Próbálj meg az eszére hatni, meg megbeszélni vele ezeket... bár a valláskárosultaknál mindig előjöhetnek a legabszurdabb kognitív disszonanciák is, dee... hajrá....
2017. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
11-es: de ehhez nagyon mély hit kell, es az keveseknek van. Ahogy a kerdesbol latom, a kerdezonek nincs ennyire komoly hite. Ezt egyaltalan nem rosszbol irom, nekem megkevesbe van. De ha a kerdezo a szive melyen nem hisz a szuzen kottetett hazassag szentsegeben, akkor az o eletet igencsak el tudja rontani az 5 ev colibatus.
2017. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Prókátor ***** válasza:
20%
Honnan veszed, hogy egy kapcsolatot tönkre tesz, a szexhiány? Elárulom, ez csak egy szöveg, aminek van ugyan valóságalapja, de nem kőbevésett!Vagy szerinted a terhestesztek mellé odacsomagolják a válóperes ügyvédek névjegyét, mert más állapotban a szülés előtt a szexnek annyi? Netán a tamponokhoz adnak szakító ajándékokat, mert a legtöbbeknek olyankor nem hiányzik a szex, és akkor máris szakítás van? A nősülést én sem javasolnám,. Nem azért, mert csak 19 vagy, hanem mert egy éretlen tacskó vagy. Ha majd felnősz, akkor kezdj el társat keresni, addig csak keserűséget és csalódást okozol magadnak is, és a lánynak is. Ha majd megérted, amit most elmondtam, akkor majd érett leszel a házasságra, a kapcsolatra és a szexre. Addig mindenkinek jobb lenne, ha megmaradnál a zsebhokinál és a hivatásos nőknél!
2017. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
fúj! hányingerem lett ettől a kérdéstől:( vallás.. gusztustalan!
2017. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ha bárkit érdekel a sztori vége, szakítottunk
2017. nov. 16. 14:07
 20/23 anonim ***** válasza:
Ó :(
2017. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!