Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kínos ez az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos ez az első orálkor? Lányok?

Figyelt kérdés

Mennyire kínos ha a csaj nekiállt szopizni én meg kb 2 perc alatt elmentem? Ráadásul a szájába is ment amiért csúnyán nézett, hogy szólhattam volna. Amúgy szóltam csak már késő volt. Mentségemre legyen mondva, hogy szerelmes vagyok... Lehet, hogy ha nem "rontom el" szex is lett volna ki tudja, így csak petting meg szopozás maradt.

Most mit gondolhat rólam? Nagyon csalódott lehet? Sosem voltam hamar elmenős típus bár még sosem voltam ezelőtt olyannal akibe szerelmes voltam.


2017. nov. 4. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kinek volt az első, vagy ezt hogy érted?

Vagy csak az elsò kettőtöknek?

2017. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kéne ezt beszélnetek. Ő pedig lehetne egy kicsit megértőbb is.
2017. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Legalább kinyaltad utána?
2017. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kielégítetted? Kinyaltad orgazmusig? Ő elment? Ezek fontosabb kérdések...
2017. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Annyira gáz,hogy szerelmes vagy,nyilván akkor kapcsolatban vagytok a lánnyal és mégis tőlünk,idegenektől kérdezed meg ezt.

Komolyan nem értem a mai fiatalságot,ti nem szoktatok beszélgetni?Csak b@@szni,stb.?

2017. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk még úgy "hivatalosan" együtt. Nem nyaltam ki utána, ez a szopás is spontán jött a részéről amúgy kocsiba voltunk.
2017. nov. 4. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
"A kérdező kommentje:Nem vagyunk még úgy "hivatalosan" együtt" Nálad mit jelent a "hivatalosan"? Mitöl hivatalos és mitöl nem?
2017. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azóta nem is találkoztatok vagy chateltetek?
2017. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legalább ízlett neki?
2017. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikortól lesz official.
2017. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!