Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kínos ez az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos ez az első orálkor? Lányok?

Figyelt kérdés

Mennyire kínos ha a csaj nekiállt szopizni én meg kb 2 perc alatt elmentem? Ráadásul a szájába is ment amiért csúnyán nézett, hogy szólhattam volna. Amúgy szóltam csak már késő volt. Mentségemre legyen mondva, hogy szerelmes vagyok... Lehet, hogy ha nem "rontom el" szex is lett volna ki tudja, így csak petting meg szopozás maradt.

Most mit gondolhat rólam? Nagyon csalódott lehet? Sosem voltam hamar elmenős típus bár még sosem voltam ezelőtt olyannal akibe szerelmes voltam.


2017. nov. 4. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért érezi egy pasi, ha ott van a közelben. És te is biztosan érezted, megmondhattad volna neki, hogy lassítson a dolgokon, mert nagyon orgazmus közeli állapotban vagy. De én személy szerint egyáltalán nem vagyok az orális szex és a szájba élevezés ellen sem, én biztos nem éreztem volna nőként rosszul magam, mert ez számomra azt jelentette volna, hogy a pasi vágyott rá és jó volt neki, amit csináltam vele. Viszont a viszonzatlanság már nagyon nem tetszett volna!
2017. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Nem nyaltam ki utána" => Hiba...
2017. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!