Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan védjem ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan védjem ki?

Figyelt kérdés

Szóval röviden: van egy csaj akivel néha összejárunk, csak orálozunk. Ő nem veszi le a melltartóját, mondván kicsik a mellei.

Én márpedig szeretném rávenni, hogy levegye! Mi a legjobb, amit mondhatnék neki, ha azzal jön, hogy "de kicsi"?



2017. nov. 4. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az enyém kisebb még sincs rajtam
2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát lehetne regényt írni erről, gyengédség, bizalom stb stb. De amíg csak szopatod addig ez nem az a szint
2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Modeler ***** válasza:

Ne mondj neki semmit.

Ülj le egy fotelba, kanapéra, akármi, őt meg ültesd az öledbe mikor pettingeltek. Csókolgasd a nyakát, a mellkasa fölött a kulccsontját, majd fogd magad és akaszd ki Te a melltartóját. Nyilván ha nagyon ellenkezik, fejezd be.

2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld neki ha nem akarja, ne erőszakoskodj! Amit az első írt az jó.

De amúgy mond meg neki őszíntén, hogy teged nem zavar, de ha megmutatná utána lehet mások előtt se szégyelné annyira...

2017. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem, erőszakoskodás nem az én műfajom..

Legelején volt róla szó, hogy ő szeretné fent hagyni. Azóta nem került szóba, szóval nem tufom mit reagàl majd.

2017. nov. 4. 21:40
 6/18 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy szexinek találod, és szerinted nagyon szépek és izgatóak a mellei.

Nekem ez bejönne. Azt viszont kellemetlennek érezném, amit az 1.írt. de nem vagyunk egyformák, kinél mi válik be...

29N

2017. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Én 34, ő 22

2017. nov. 5. 06:28
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Édes istenem, egy 34é-nek ez probléma, haááát tudod nem tudok együtt érezni veled.
2017. nov. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy akik ennyire béka segge alatt vannak szexuális intelligenciában, hogyan tudnak összeszedni fiatal csajokat...
2017. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!