Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan védjem ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan védjem ki?

Figyelt kérdés

Szóval röviden: van egy csaj akivel néha összejárunk, csak orálozunk. Ő nem veszi le a melltartóját, mondván kicsik a mellei.

Én márpedig szeretném rávenni, hogy levegye! Mi a legjobb, amit mondhatnék neki, ha azzal jön, hogy "de kicsi"?



2017. nov. 4. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34 évesen miért itt kérdezel ilyen hülyeségeket ?? Meg sem dugod csak szopatod meg kinyalod ? Szégyenek vagytok. Ezért nézik le a huszonéves lányokat mert van egy két ilyen lány akinek mindegy mit csinálnak vele...jaaa...leszopni téged szex nélkül nem gáz neki de cicit villantani az ???
2017. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te nős vagy és az asszony nem orálozik veled ? Erre kell néha a 22 éves kiscsaj ? És ez nem számít nálad megcsalásnak azért nem dugod meg ???
2017. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kedves 12-es, ezt hogy találtad így ki?
2017. nov. 5. 21:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt hogy érted ? Mert igazam van és nős vagy? És erre használod amire írtam? Vagy gúnyos volt a kérdésed ?
2017. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Semmi gúnyolódás. Így van ahogy írod...

Annnyi plusz, hogy azért csak szopatom, mert azt az asszony nem szereti

2017. nov. 8. 22:52
 16/18 anonim ***** válasza:
11,12,14 is èn vagyok. Hogy találtam ki ? Nő vagyok, ès sok ilyen pasiba botlottam már hogy otthon nem kap meg ezt azt és erre kell valaki.. Amúgy neked jól esne ha megtudnád hogy a feleséged kinyalatja magát mással mert ahogy te csinálod az gáz? Jól esne ? Nem ? Akkor talán ne hazudj neki. Gerinc.... Légy vele őszinte..
2017. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem esne jól, ha nem tudnám, hogy én megtenném, de ő zárkózik el dolgok elől.
2017. nov. 26. 20:57
 18/18 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ezt,hogy miért? Mert gondolom oka van annak is ha nem akarja..
2017. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!