Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem álszent csajok. Akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem álszent csajok. Akiknek megy a sperma nyelés, már a kezdetektől így volt? Hogyan tudnám rávenni a párom? 30f.

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Rávenni sehogy, neki kell akarnia. Én 33 évesen "értem meg" rá, addig nálam ez szóba sem jöhetett, míg nem egy nap magamtól kezdett foglalkoztatni a dolog. A lényeg a fokozatosság, az elején csak keveset kóstoltam meg, most már nem gond, ha így fejezzük be, sőt direkt úgy alakítom, hogy így legyen a vége. Nálam annyi a lényeg, hogy az első ne a számba menjen, mert az még túl nagy mennyiség egyszerre, de a másodiktól már megbirkózom vele. :D
2017. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy megy? A páromét mindig is lenyeltem, ha kellemetlen íze volt akkor is, mert a párom, szeretem, és nekem ez nem okoz gondot, nem undorodom tőle. Ennyi.

Miért akarsz ráerőszakolni valami olyamit amit ő nem akar megtenni?

2017. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak annak nyelem le, akit szeretek.

Ha a baratnod nem akarja/nem szereti, akkor batoritsd vagy azt a vonalat erősítse h neked mennyire jol esne, milyen jo érzés lenne stb (es ne azt h "bezzeg mas nők")

Amugy ha a szájába elvezhetsz, minek kell h lenyelje?

Attól nem változik semmi...

2017. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. nov. 5. 14:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmiképpen se erőltetése
2017. nov. 5. 14:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam teljesen alap az orális szex és az is, hogy lenyelem. És ez nálam nem függ össze azzal, hogy komoly kapcsolatról volt szó, vagy szexkapcsolatról. Nálam ez alap dolog, a nemi életem része. Rávenni sehogy nem kellett soha, mert magamtól akartam.

Viszont ha a te párod nem akarja, akkor sehogy nem fogod tudni rávenni. Viszont azt már kitapasztaltam az életem során, hogy csak egy olyan kapcsolat működik jól, ahol mindkét félnek egyeznek az igényei. Tehát ha te erre nagyon vágysz, de ő nem akarja, akkor nem biztos, hogy hosszú távon működni fog a kapcsolatotok. Mivel te nem erőltetheted rá, ugyanakkor ha te meg vágysz rá, akkor jó dolog, ha megkapod.

2017. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért az biztató hogy van aki fokozatosan rászokott.:)
2017. nov. 5. 14:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta szexuális életet élek,csak az első barátomét nyeltem/nyelem le,akivel azóta is együtt vagyok,vele próbáltam ki mindent először :) pettinggel kezdtük,így amikor orális szex volt/van én mindig lenyelem neki,az eleje óta ízlik,de nem erőlteti rám. Ő 24/F én 19/N
2017. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én se fogom.
2017. nov. 5. 14:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Sehogy ha nem akarja ne eröltesd

De előbb kóstold meg hogy mit is akarsz le nyeletni vele. Én is megkóstoltam az élvezős puncinedvem.

Én innivalót kèszítek oda magam mellè. Így kibírható

2017. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!