Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem álszent csajok. Akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem álszent csajok. Akiknek megy a sperma nyelés, már a kezdetektől így volt? Hogyan tudnám rávenni a párom? 30f.

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdetektől fogva egyértelmű volt hogy lenyelem, ha már kielégítettem. És igen, tényleg nem szabad erőltetni, próbáljatok meg megállapodni ha neked ez ennyire fontos hogy pl az arcára élvezhess.
2017. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, az előző 3 páromnak nem nyeltem le. Érdekelt akkor is, de valahogy sise szántam rá magam, meg náluk konkrétan nem izgatott.

Aztán volt egy csak orálos partnerem, ő nem szólt mikor élvez, az övét nyeltem le elöször. Kb. 20 évesen.

Az első olyan, hogy teljesen magamtól nyeltem le, 2 hete volt. 2 hónapos kapcsolat és imádom őt, bár megleptem, mert eddig egyik barátnője sem nyelte le, hanem kiköpte. Nem is kérte, totál csak azért csinálom, mert élvezem.

Az íze néha jó, néha kevésbé.


Erőltetni ne erőltesd, gondolom rákérdeztél, hogy miért nem?! A szájba élvezést attól engedi?

2017. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kezdetektől fogva megy.

Ne szabad erőltetni. Van aki nem bírja megtenni mert megalázónak tartja vagy hányingere van tőle.

2017. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem se ment csomó ideig. Én a férjemet tegnap nyeltem le először 26l
2022. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!