Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/Férfiak ki tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éron91 kérdése:

Srácok/Férfiak ki tudja visszatartani az orgazmusát és hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem például kiskoromban édesanyám egy barátnője visszesen szolt,hogy amikor pisilek próbálgassam visszatartani. Ezt annyira komolyan vettem,hogy minden pisilésnél próbálgattam,de fájt is meg nem nagyon tudtam de azért gyakoroltam. A végén már 1percig is lazán el tudtam szorítani a fájdalom az megmaradt,de tudtam uralni. Amikor elveszítettem a szüzességem akkor mielőtt elmentem volna pár perc után ezt reflexből használtam mivel hasonló érzés volt mint mikor pisilek. Pár másodpercig vissza is tudtam tartani de aztán akkor még nem sikerült teljesen visszatartanom. Utána mikor megtudta ezt az akkori párom hónapokkal később akkor ezt "játszottuk" mindíg. A végére tökéletesen sikerült annyira visszatartanom hogy ne menjek el,de ne annyira hogy fájjon és így kicsit lankadjon a kedvem. Azóta is használom és tökéletesen bevált. Főleg ha új lánnyal szexeltem mindig bevetettem és direkt el se mentem. Második alkalommal az életükért harcoltak szex közben,nem egy rossz érzés...

Valakinek valamilyen más megoldása?



2017. nov. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy szint, amikor érzem, hogy lassan jönne, akkor ha leállok az izgatással, vissza tudom szabályozni. Viszont ha már túljut egy holtponton onnan már csak elélvezni tudok.
2017. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elszorítás makk alatt és a töve alatt a feneked fele az a belső farok szorítása,egyszerre is akár.
2017. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan, de általában nálam ez fejben dől el. Ha eldöntöm, hogy most már elélévezhetek, akkor lassan ráhangolom magam, és bumm. Szinte mindig képes vagyok a párommal egyszerre elmenni.
2017. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen van egy pont addig "könnyű" leállni mert csak pihensz picit és folytatod. Annál a bizonyos pontnál vagy az után igazán nehéz megállni.
2017. nov. 9. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vodka (kevés) és a fenék összeszorítás vált be talán jobban.

Mondjuk nekem a nagyapám javasolta a vodkát (orosz és ők mindent azzal gyógyítanak ,de bevált azt hiszem)

2017. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csúnya vén nénikre gondolok közben :)
2017. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!