Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lankadtan teszem be és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lankadtan teszem be és szex közben keményedik meg a nőben, az baj?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen típus vagyok, nem tudok egyszerűen felizgulni sem kellőképpen, hiába az előjáték, hiába minden.


Ha beraktam és párat tolok, akkor viszont megduzzad nagyra, azaz teljesen áll. Amikor kiveszem néha, még én is megszoktam lepődni, hogy ez ilyen nagy...és barátnőm is meglepődik.


Mondjuk volt már régen olyan is, hogy hagyományosan sikerült úgy felizgulnom, ahogy kell. Lehet hogy partnerfüggő?


Az óvszer felhúzás ilyen lankadt állapotban nem lehetséges?


Szerintem magas az ingerküszöböm..nehezen tudok felizgulni.


2017. nov. 10. 09:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párodat nem zavarja akkor te se érezd magad kellemetlenül miatta.
2017. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
hát.. ha te lankadtan beteszed.... ahhoz nagyon tág nő kell. a gumit pedig nem fogd tudni rendesen felhúzni, majd elszakadt.
2017. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Erre találták ki a potencianövelőket.
2017. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

A gumit lankadtan nem tudod felhúzni,valamint nem is biztonságos (ha láttál már használati utasítást).


Ezen felül ahogy mások is írják: nagyon nagyon tág nő kell ahhoz,hogy lankadtan berakd.

2017. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudod lankadtan berakni? Igen az óvszert merev állapotban kell a péniszre húzni
2017. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyel nyugodt. Nalad baj van.
2017. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen kukid van.de a puhapöts az nem megy be legalábbis nálam nem

Max egy mozdulat és kicsúszik mert a hüvely csak merev péniszre cuppanvrà

Milyen érzès.

Képzeld el hogy feldugsz magadnak egy le eresztettp hosszúkás lufit és kivülről pumpálod a levegőt és belül fujódik fel a lufi..

Nem baj

Csak kellemetlen

23n

2017. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert csak kőkemény fszra lehet ráhúzni
2017. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezt én sem értem, ahogy előttem is írták. Ha több partnered volt már és régóta csinálod, hogy-hogy ilyeneket írsz hogy "lankadtan teszem be"? Meg hogy meglepődsz a méreteden, amikor bent van. Meg hogy nem tudod, hogy milyen az óvszer felhúzás. Akkor most voltak tapasztalataid, vagy nem? :)
2017. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

miért lenne baj, még izgatónak is fel lehet fogni.

"Semmi nem állítja fel a farkát, de ha berakja a puncimba, egyből kemény!"

2017. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!