Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lankadtan teszem be és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lankadtan teszem be és szex közben keményedik meg a nőben, az baj?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen típus vagyok, nem tudok egyszerűen felizgulni sem kellőképpen, hiába az előjáték, hiába minden.


Ha beraktam és párat tolok, akkor viszont megduzzad nagyra, azaz teljesen áll. Amikor kiveszem néha, még én is megszoktam lepődni, hogy ez ilyen nagy...és barátnőm is meglepődik.


Mondjuk volt már régen olyan is, hogy hagyományosan sikerült úgy felizgulnom, ahogy kell. Lehet hogy partnerfüggő?


Az óvszer felhúzás ilyen lankadt állapotban nem lehetséges?


Szerintem magas az ingerküszöböm..nehezen tudok felizgulni.


2017. nov. 10. 09:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Fél a fényben a pötsöd, az a baj
2017. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, tarts már egy kiselőadást, hogy hogyan teszed be lankadtan. Én próbáltam már poénból, orgazmus után, de még cipőkanállal sem sikerült 😀, pedig a párom is széthúzta a kelyhét, de nem ment.
2017. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
sőt, már az is elég, ha elkezd puhulni, és képes kifelé lökni.. de ezt gondolom nem kell magyarázni a tapasztaltaknak :)
2017. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok nem 13, nem kell magas lóról ebszélni, volt a lankadt farkam kb 50 nőben eddig és nem túlzok.


Szóval igen, így megy nálam amióta az első nő elvette a szüziességemet, azaz 13 éves korom óta.

Ezért kérdezem, másnál is így van e vagy csak nálam.

Ezekszerint ritka az ilyen.


Ettől még jónak mondanak az ágyban, sőt, volt nő aki azt mondta nem volt még orgazmusa hüvelyre, amíg meg nem ismert engem.

Exekkel is dumálok, és őszintén kérdezem hogy milyen vagyok, mind azt mondják hogy eddig én voltam a legjobb.


Valamit csak tudok akkor okos faszikáim :)

De amúgy kössz. a semmit.

2017. nov. 10. 15:19
 15/21 A kérdező kommentje:

Az elsőnek volt az egyetlen jó válasza azt hiszem!

A többi nem tudom minek írt.

2017. nov. 10. 15:22
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

"Az elsőnek volt az egyetlen jó válasza azt hiszem!

A többi nem tudom minek írt."


Elsőnek is kikérem magamnak, az én válaszom is normális volt

Másodjára, hogyhogy minek ír?!?! Hát bakker te kérdezted, véleményt kaptál

Harmadjára, ha akkora Don Józsi vagy, hogy naponta pörögnek a fXszodon a lányok és közben csak úgy tombol az orgazmus vihar, akkor mi a francért kérdezel itt a GYKn, ahol a válaszadók 80%-a még meztelen testet sem látott.


Ha már kamuzni akarsz itt össze-vissza, hogy mekkora nőcsábász vagy, akkor ne kérdezz már egy "tapasztalatlan kérdést" és utána felháborodsz és vered a melled, hogy te vagy a csajok atyaúristene, szóval téged senki se oktasson.

2017. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

:D én tényleg kíváncsi vagyok erre, hogy hogy csinálod, ha 13 éves korod óta szexelsz és 50 nőben volt a lankadt farkad. Megcsavarod mint egy rongyot, vagy a hüvelykujjaddal gyűröd bele? Ha egy puha farkat fel tudsz tolni egy hüvelybe, akkor nem semmi varázsló vagy, de mivel egész serdülőkorodtól élsz aktív szexuális kapcsolatot, vélhetően az 1000.-iken is túl vagy már, akkor még a kérdés az első alkalommal kiderül, "Az óvszer felhúzás ilyen lankadt állapotban nem lehetséges? " se maradjon már számodra megválaszolatlan.

Erőltetve fel tudod görgetni, viszont még nehezebben fog így felállni, hogy le van fojtva, ezért eleve nem is érdemes. Továbbá nem tudod rendesen végig húzni, mivel a kisebb méret miatt nem tudod legörgetni róla a gyűrűt, ha pedig megnyújtod a farkad, nem fog se feszülni se tapadni. Emiatt szintén könnyen lecsúszhat, miközben próbálkozol.

Továbbá semmi értelme annak hogy lankadtan teszed be, mert a gürcöléstől nem jön meg a ihlet, ilyenkor inkább érdemes pihentetni és később újat húzni.

2017. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Látom kapsz itt hideget-meleget. Igen nekem is volt már példa arra hogy a harmadik menetnél már nem voltam 100%, FÉLIG lankadtan benyomtam és benne lett kőkemény. De a teljesen fél 6 nál semmi esélye hogy begyömöszköld.

Gondolom te is így voltál vele, ha félig lankadt akkor a tövénék megszorítva az eleje kemény lesz és be lehet tolni.

2017. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz a kérdezőt illetően.

Szűz a csávó, és kamuzik!

"Ő is meglepődik hogy ilyen nagy" tutira kamu sztori.

2017. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu :D Am sztem meg inkább gáz ha valakinek nem áll fel rendesen. Az èn páromnak pl elég ha megpuszilom a nyakát es máris akcióba lép a hancúrlec. Ez nagyon tetszik,de egy kérdező szintű pasival nem foglalkoznék.
2017. nov. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!