Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak Magyarországon olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Magyarországon olyan emberek, akik igazi daddyk?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat az apuci téma, de eddig csak megjátszós s**fejekkel találkoztam. Van olyan, aki igazából daddy, és nem csak megjátssza? Aki nem erőszakos és nem aláz meg? Vagy mondjak le erről?

/nem kérek privátot ötven-hatvan éves férfiaktól!!/


2017. nov. 12. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha találnál egy ilyen 40-es férfit,boldog lennél?
2017. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A negyven is sok :D a ddlg-ben a lényeg egyáltalán nem az, hogy apakorú legyen a pasi, sőt :D nekem az kifejezetten nem tetszik. Huszon-harminc éves max. :D
2017. nov. 12. 21:53
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen össze van benned keveredve a sebesség...
2017. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. nov. 12. 22:03
 5/20 anonim válasza:
engem is érdekelne..külföldön ez sokkal inkább létező dolog
2017. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

De most szerinted,egy 25-30 éves,az apa korú? Mert mondjuk van egy 4-8 éves gyereke,és az szerinted,ilyen lányt fog keresni,és anyagilag támogatni,mikor ott van neki a család?

A másik,hogy nem zavarna téged,hogy ez nem szerelem,csak főleg anyagiakról szól. És mondjuk szerinted így érzelmek nélkül életed végéig el fog tartani.,úgy,hogy közbe nővekszik a gyerek,család,gondok,egyre kevesebb ideje lesz.

Harmadik,szerinted te mit tudsz olyat nyújtani,amit otthon,vagy más alkalmi nőktől nem kaphatna meg,sokkal kevesebb pénzért.?

Ezenkivül ez a támogatás sincs ingyen,nem ám csak annyi,hogy megdug,aztán elmegy haza...

És akkor boldog lennél,szerinted,hogy nem valósítottad meg önmagad,álmaid,és még arról nem is beszéltünk,hogy Te is szeretnél majd családot stb..

Szóval,csak azt akarom mondani,hogy tudom ez ma a trendi,de azért kicsit gondolkosz el dolgokon. Persze Te életed,azt csinálsz amit akarsz,de véleményem szerint egyáltalán nem leszel boldog,gondold át.

2017. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, félre lettem értve... Pont azért IS akarok fiatalabbat, mert annak még valószínűleg nincs gyereke:)

És nem sugardaddy-t keresek, hanem DD/LG féle daddyt. Nem támogatói kapcsolatot. Ez csak egy szerepjáték. :)

Én olyan férfit keresek, akinek én vagyok az egyetlen... Nem olyat, aki pénzért megdug aztán megy haza a családhoz. :) Nem pénzt, hanem szerelmet. A durva szex csak a sava-borsa a dolognak.

Szóval köszi, de nem erről beszéltem.

2017. nov. 12. 22:26
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Mert a húsz éves az igazi daddi? Az milyen daddi mesélj kicsit. Amit te keresel az közel nem daddi.
2017. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Zavaros, amiket írsz.

Vagy írd oda, hogy egyáltalán nem kérsz privátot. Vagy írd azt, hogy családosoktól nem kérsz privátot. Kicsit legyél határozottabb, így nem tudni, mit akarsz. Mi van, ha pl. egy 40-50 évesnek nincs családja?

2017. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Kislyányom,a daddy olyan 35 fölött kezdődik,de inkább 40 feletti.
2017. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!